Přejít na hlavní obsah
Police To Be Woman parfémovaná voda pro ženy
Police To Be Woman parfémovaná voda pro ženy
Police To Be Woman parfémovaná voda pro ženy
Hlava
limetka, klementinka, jablko
Srdce
sladké tóny
Základ
pižmo, dřevo
Druh vůněovocná, květinová

Police To Be Woman je květinově-ovocná dámská vůně, určená pro všechny vzpurné a energické ženy, které neváhají upoutat pozornost svojí vnitřní sílou a smyslností. Parfémovaná voda To Be Woman v sobě ukrývá rebelantskou jiskru a tajemnost. Vůně značky Police dokážou dokonale odhalit sexy osobnost každé ženy, která je používá!

Neotřelý výběr svůdných a vášnivých tónů předznamenává dámskou vůni Police To Be Woman k magické přitažlivosti. Šumivé noty delikátních jablek a sladkých klementinek se propojují s lehce nakyslou limetkou, která ve vás objeví ukrytý sex-appeal. Srdce vůně je až po okraj naplněno neodolatelnými sladkými esencemi. Vzrušující atmosféra vůně To Be Woman se posléze snoubí s dřevitým základem vůně, který je obohacen o čisté pižmo.

Žena, která vůni Police To Be Woman nosí, je nespoutaná, vyzná se v módě a má svůj fascinující styl vyjádřený velmi originálnmi doplňky. Právě jedním takovým neotřelým doplňkem je i dámská vůně To Be Woman, která hravě dokáže posloužit i jako nástroj svůdnosti. Okouzlující tóny parfému Police To Be Woman dokonale zachycují svůdnost, provokaci, půvab i ženskost. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

PoliceTo Be Woman parfémovaná voda pro ženy

36×
1 165
Výhodněji o 68%
125 ml
371

Skladem | 296,80 / 100 ml, vč. DPH | Kód: POL0046
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes