Přejít na hlavní obsah
Police To Be The King toaletní voda pro muže
Police To Be The King toaletní voda pro muže
Police To Be The King toaletní voda pro muže
Hlava
kardamom, cedr, citron, muškátový oříšek, bobkový list
Srdce
kašmírové dřevo, ambra, levandule, pelyněk
Základ
dřevité tóny, pryskyřice, tonka fazole, květ pomerančovníku
Druh vůněorientální, kořenitá

Máte vysoké aspirace a odhodlání dosáhnout všech svých cílů? Toaletní voda pro muže Police To Be The King v sobě ztělesňuje moc a majestát, které není radno brát na lehkou váhu. Tato excentrická kořenitá vůně bude vlastní všem mužům, kterým nejsou cizí ambice a také jistá míra hédonismu.

  • orientální kořenitá vůně z roku 2013
  • od parfémáře Pierra-Constantina Guérose
  • toaletní voda je součástí kolekce To Be od Police

Složení vůně
Tuto živou a temperamentní vůni otevře svěží aroma citronu a cedru, doplněné sladce jiskřivými tóny kardamomu, muškátového oříšku a bobkového listu. Poté se vůně rozvine v srdce přetékající aromatickými, kořenitými tóny levandule a kašmírového dřeva, sladce hřejivé ambry a nahořklého pelyňku. V základu této toaletní vody na vás dýchne čerstvé dřevo a vonná pryskyřice, kterým dodávají smyslnost neodolatelně sladké fazole tonka a svěží květ pomerančovníku.

Příběh vůně
Tato mužná vůně vznikla pro všechny rozhodné a sebevědomé muže, kteří nikdy nepouštějí ze zřetele své ambice a aspirace. Pánská toaletní voda Police To Be The King, která je součástí kolekce To Be, na první pohled zaujme svým flakónem ve tvaru černé lebky se zlatou gotickou korunou. Zrcadlí ji její dámská verze, Police To Be The Queen se svou bělostnou lebkou. Obě vůně reprezentují ironizovanou touhu po moci, která je typická pro dnešní moderní společnost.

PoliceTo Be The King toaletní voda pro muže

19×
Akce
483
Ušetříte 6%
125 ml
454

Skladem | 363,20 / 100 ml, vč. DPH | Kód: POL0077
1
Expresní doručení po Brně
Již dnes 12:30 - 16:30
Osobní odběr
Již zítra úterý 23. 7. 2024