Playboy New York

deospray pro muže 150 ml

Playboy New York deospray pro muže 150 ml
Playboy New York deospray pro muže 150 ml
Playboy New York deospray pro muže 150 ml
deospray pro muže 150 ml
67

Kód: PLB0059 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
neděle 18. 11. 2018
Playboy New York
deospray pro muže 150 ml | 67

Popis parfému Playboy New York

Deospray pro muže Playboy New York je luxusním doplňkem k toaletní vodě ze stejné řady. Zanechává pokožku těla provoněnou vůní limetky, vinylu, aldehydu, pepře, jablka, elemi, vetiveru, fazole tonka a vanilky. Deospray New York zamezuje nepříjemnému tělesnému pachu a rozvíří kolem vás oblak síly a sebevědomí. 

O značce Playboy

Legendární pánský časopis Playboy začal vydávat Hugh Hefner v listopadu 1953. Na první obálce magazínu se objevila světoznámá Marilyn Monroe. Playboy se se svým konceptem snažil skloubit tradiční erotické fantazie s dívkou od vedle. Koncept byl podpořen apelem na vzdělané a bohaté muže prostřednictvím vážných rozhovorů s osobnostmi jako byli Castro, Martin Luther King apod.

Dnes se pod značkou Playboy neskrývá pouze časopis. Po celém světě můžeme najít obchody Playboy s jejich výrobky pro muže i ženy. Své místo si značka Playboy našla i ve světě vůní. V sortimentu jejich produktů nacházíme i jedinečné pánské a dámské sexy vůně. Parfémy Playboy zdůrazní krásu ženy a přirozený šarm muže.