Playboy New Yorkdeospray pro muže

2×
Playboy New York deospray pro muže
Playboy New York deospray pro muže
150 ml

Kód: PLB0059 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Playboy New York

Deospray pro muže Playboy New York je luxusním doplňkem k toaletní vodě ze stejné řady. Zanechává pokožku těla provoněnou vůní limetky, vinylu, aldehydu, pepře, jablka, elemi, vetiveru, fazole tonka a vanilky. Deospray New York zamezuje nepříjemnému tělesnému pachu a rozvíří kolem vás oblak síly a sebevědomí. 

O značce Playboy

Legendární pánský časopis Playboy začal vydávat Hugh Hefner v listopadu 1953. Na první obálce magazínu se objevila světoznámá Marilyn Monroe. Playboy se se svým konceptem snažil skloubit tradiční erotické fantazie s dívkou od vedle. Koncept byl podpořen apelem na vzdělané a bohaté muže prostřednictvím vážných rozhovorů s osobnostmi jako byli Castro, Martin Luther King apod.

Dnes se pod značkou Playboy neskrývá pouze časopis. Po celém světě můžeme najít obchody Playboy s jejich výrobky pro muže i ženy. Své místo si značka Playboy našla i ve světě vůní. V sortimentu jejich produktů nacházíme i jedinečné pánské a dámské sexy vůně. Parfémy Playboy zdůrazní krásu ženy a přirozený šarm muže.

Recenze Playboy New York