Playboy New York

deodorant s rozprašovačem pro muže 75 ml

Playboy New York deodorant s rozprašovačem pro muže 75 ml
Playboy New York deodorant s rozprašovačem pro muže 75 ml
Playboy New York deodorant s rozprašovačem pro muže 75 ml
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: PLB0141 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Playboy New York
deodorant s rozprašovačem pro muže 75 ml | 119

Popis parfému Playboy New York

Deodorant s rozprašovačem pro muže Playboy New York je perfektním doplňkem toaletní vody stejné kolekce. Pečuje o pokožku v podpaží a zanechává ji suchou a příjemně provoněnou svěžími tóny limetky, vinylu, aldehydu, pepře, jablka, elemi, vetiveru, fazole tonka a vanilky. Deodorant značky Playboy se stane jedinečným doplňkem každého stylového muže.

O značce Playboy

Legendární pánský časopis Playboy začal vydávat Hugh Hefner v listopadu 1953. Na první obálce magazínu se objevila světoznámá Marilyn Monroe. Playboy se se svým konceptem snažil skloubit tradiční erotické fantazie s dívkou od vedle. Koncept byl podpořen apelem na vzdělané a bohaté muže prostřednictvím vážných rozhovorů s osobnostmi jako byli Castro, Martin Luther King apod.

Dnes se pod značkou Playboy neskrývá pouze časopis. Po celém světě můžeme najít obchody Playboy s jejich výrobky pro muže i ženy. Své místo si značka Playboy našla i ve světě vůní. V sortimentu jejich produktů nacházíme i jedinečné pánské a dámské sexy vůně. Parfémy Playboy zdůrazní krásu ženy a přirozený šarm muže.

Recenze Playboy New York

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!