Piz Buin Tan & Protect

ochranný olej urychlující opalování SPF 6

1×
Piz Buin Tan & Protect ochranný olej urychlující opalování SPF 6
Piz Buin Tan & Protect ochranný olej urychlující opalování SPF 6
Piz Buin Tan & Protect ochranný olej urychlující opalování SPF 6
519
Sleva 23%
150 ml
400

Kód: PZB1520 | Více než 20 ks skladem
ks
U Vás kurýrem PPL
Již zítra pondělí 25. 6. 2018
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Piz Buin Tan & Protect

Popis:
Ochranný olej urychlující opalování SPF 6 Piz Buin Tan & Protect zvyšuje produkci pigmentu až o 70 %. Kombinuje účinnou ochranu proti UVA a UVB záření se speciální technologií, která dodá tělu rychlejší a přirozeně krásné opálení. Jemný olej díky svému složení nedělá kompromisy a poskytuje tělu nádherné opálení zároveň se spolehlivou ochranou proti poškození pokožky. Dopřejte si krásné a rychlé opálení pomocí ochranného opalovacího oleje!

Účinky:

  • chrání pokožku před škodlivým slunečním zářením
  • zajišťuje rychlejší produkci pigmentu
  • urychluje opálení bez rizika poškození kůže

Složení:

  • technologie Melitane™ - zvyšuje produkci pigmentu až o 70 %, dodává pokožce přirozené a rychlé zabarvení
  • ochranný faktor SPF 6 - chrání pokožku proti UVA a UVB záření

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Nestříkejte olej přímo na obličej, naneste ho nejdříve na ruce a poté aplikujte na obličej. Vyhněte se kontaktu s očima. Nanášejte před sluněním a aplikaci opakujte kdykoliv podle potřeby, zejména při nadměrném pocení, koupání nebo otírání ručníkem. I při používání kvalitního přípravku dbejte na pravidla správného slunění, nevystavujte se polednímu slunci a nezůstávejte na slunci příliš dlouho.

Vlastnosti

Konzistence
olej
Ochranný faktor
nízká ochrana (SPF 6 – SPF 10)
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Piz Buin

Piz Buin je značkou špičkové kosmetiky, která je určena především pro ochranu lidské pokožky před slunečním zářením. Pojmenování Piz Buin může být někomu známé a velice povědomé, jedná se totiž o název hory v Alpách. Právě na ni kdysi lezl student chemie Franze Greiter, který se poté inspiroval svojí spálenou kůží a pustil se do vývoje produktů s ochrannými složkami.

Teprve několik let poté, v roce 1962, značka zavedla ochranný faktor, který se v dalších desetiletích zlepšoval a rozvíjel. Následovaly další významné přípravky Piz Buin, které byly odolné proti UV záření, vodě a dalším pokožce nepříznivým faktorům.

Dnes je značka jednou z nejznámějších v oboru sluneční kosmetiky. Zákazníkům poskytuje rovnováhu mezi neodolatelně opálenou kůží a její nekompromisní ochranou. Piz Buin pomáhá lidem užívat si pobyt na slunci bez rizika.  

Hodnocení Piz Buin Tan & Protect

Přidat novou recenzi

kosmetická kvalita
spokojenost s výsledkem
jednoduchost aplikace
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
5.0
1 hodnocení
1
kosmetická kvalita
spokojenost s výsledkem
jednoduchost aplikace

Menu