Piz Buin Tan & Protectkosmetická sada IV. pro ženy

1×
Piz Buin Tan & Protect kosmetická sada IV. pro ženy
Piz Buin Tan & Protect kosmetická sada IV. pro ženy

Kód: PZB1583 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tan & Protect ochranný olej urychlující opalování SPF 30 150 ml + rozjasňující sprej na opalování SPF 30 150 ml

  • Složení
  • O značce
  • Recenze

Vlastnosti

Ochranný faktor
vysoká ochrana (SPF 30 – SPF 50), střední ochrana (SPF 15 – SPF 25)
Typ sady
dárková sada

O značce Piz Buin

Na horách, ve městě i na pláži. Díky špičkové sluneční kosmetice Piz Buin bude vaše kůže spolehlivě chráněna před UV paprsky, ať už budete kdekoliv.

Značka je pojmenovaná podle hory Piz Buin, která se na rakousko-švýcarské hranici tyčí do výšky 3 312 m n. m. Právě na tento alpský vrchol vyšplhal roku 1938 student chemie Franz Greiter, jenž si z túry odnesl i popáleniny od sluníčka. Tento nemilý zážitek mu byl impulsem, aby začal pracovat na vývoji kosmetických produktů se sluneční ochranou. V roce 1946 tak vznikl jeden z prvních opalovacích krémů Piz Buin Gletscher Creme.

Nedlouho poté přišel Franz Greiter s ochranným faktorem v podobě, v jaké jej známe dnes. Následovaly další přípravky Piz Buin, které byly odolné proti UV záření, vodě a dalším pokožce nepříznivým faktorům.

Dnes je sluneční kosmetika Piz Buin jednou z nejznámějších ve svém oboru. V portfoliu značky najdete jak opalovací krémy, mléka a oleje, díky nimž si můžete užívat pobyt na slunci naplno a bez rizika, tak i péči po opalování.

Recenze Piz Buin Tan & Protect