Piz Buin In Sun hydratační mléko na opalování SPF 10

6×
Piz Buin In Sun hydratační mléko na opalování SPF 10
Piz Buin In Sun hydratační mléko na opalování SPF 10
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
339

Ušetříte 18%
200 ml
277

Kód: PZB1616 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Piz Buin In Sun
Vlastnosti

Pokud si rádi užíváte sluneční paprsky a zároveň chcete chránit pokožku před jejich škodlivými účinky, hydratační mléko na opalování Piz Buin In Sun Moisturizing Sun Lotion je tu přesně pro vás. Obsahuje pokročilé ochranné filtry ve spojení s antioxidanty. Tato kombinace je účinnou prevencí předčasného stárnutí pokožky. Hydratační komplex se zase postará o hloubkovou hydrataci během pobytu na slunci. Výsledkem je chráněná a hedvábně hladká pokožka po celý den.

Vlastnosti:

  • účinně chrání pokožku před slunečním zářením
  • udržuje pokožku hydratovanou
  • má nelepivé a nemastné složení
  • odolné proti potu a vodě
  • vhodné pro pokožku se sklonem ke sluneční alergii

Výsledky testování:
→ Dvojitě slepá studie na 12 dobrovolnících zkoumala účinky obsaženého FEVERFEW PFE™ komplexu.

  • až 60 % testovaných osob pocítilo zklidnění a redukci začervenání pokožky

Složení:

  • FEVERFEW PFE™ – rostlinný výtažek chrání a renovuje poškozené kožní buňky
  • SPF 10 – chrání pokožku před UVA a UVB paprsky
  • glycerin – dokáže zadržet v pokožce velké množství vody a tím ji udržovat hydratovanou

Jak aplikovat:
Naneste štědrou dávku krému na pokožku ještě před sluněním. Při aplikaci nedostatečného množství se snižuje úroveň ochrany. Nanášejte opakovaně, především po plavání, otírání kůže ručníkem a při nadměrném pocení. Vyvarujte se pobytu na slunci během poledne. I při používání sluneční ochrany nezůstávejte na slunci příliš dlouho. Batolata a malé děti nevystavujte přímému slunci vůbec.

Vlastnosti

Konzistence
mléko
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Ochranný faktor
nízká ochrana (SPF 6 – SPF 10)

O značce Piz Buin

Na horách, ve městě i na pláži. Díky špičkové sluneční kosmetice Piz Buin bude vaše kůže spolehlivě chráněna před UV paprsky, ať už budete kdekoliv.

Značka je pojmenovaná podle hory Piz Buin, která se na rakousko-švýcarské hranici tyčí do výšky 3 312 m n. m. Právě na tento alpský vrchol vyšplhal roku 1938 student chemie Franz Greiter, jenž si z túry odnesl i popáleniny od sluníčka. Tento nemilý zážitek mu byl impulsem, aby začal pracovat na vývoji kosmetických produktů se sluneční ochranou. V roce 1946 tak vznikl jeden z prvních opalovacích krémů Piz Buin Gletscher Creme.

Nedlouho poté přišel Franz Greiter s ochranným faktorem v podobě, v jaké jej známe dnes. Následovaly další přípravky Piz Buin, které byly odolné proti UV záření, vodě a dalším pokožce nepříznivým faktorům.

Dnes je sluneční kosmetika Piz Buin jednou z nejznámějších ve svém oboru. V portfoliu značky najdete jak opalovací krémy, mléka a oleje, díky nimž si můžete užívat pobyt na slunci naplno a bez rizika, tak i péči po opalování.

Recenze Piz Buin In Sun6