Piz Buin Allergy mléko na opalování SPF 30

4×
Piz Buin Allergy mléko na opalování SPF 30
Piz Buin Allergy mléko na opalování SPF 30
Doporučená maloobchodní cena
589

Ušetříte 19%
200 ml
480

Kód: PZB0016 | 2 ks skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 8. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra pondělí 8. 3. 2021

Popis produktu Piz Buin Allergy
Vlastnosti

S citlivou pokožkou může být pobyt na slunci někdy nepříjemný. Mléko na opalování Piz Buin Allergy Lotion SPF 30 bylo vyvinuto ve spolupráci s dermatology přímo pro účinnou ochranu pokožky citlivé na sluneční paprsky. Vy si tak můžete užívat pobyt na slunci bez starostí.

Vlastnosti:

  • okamžitá ochrana před UVA a UVB paprsky
  • příjemná textura se rychle vstřebává do pokožky
  • odolné proti potu a vodě
  • pro citlivou pokožku se sklonem ke sluneční alergii

Výsledky kontrolované studie na12 dobrovolnících:

  • až 60 % zúčastněných potvrdilo zlepšení zarudnutí vyvolaného slunečními paprsky

Složení:

  • SPF 30 – vysoká ochrana před sluncem
  • FEVERFEW PFE™ (výtažek z řimbaby obecné) – eliminuje vznik alergické reakce na sluneční záření
  • komplex Calmanelle – posiluje odolnost pokožky vůči slunci

Jak aplikovat:
Naneste dostatečné množství mléka rovnoměrně na pokožku ještě před pobytem na slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany před slunečním zářením. Aplikujte opakovaně, zejména po plavání, během pocení nebo po otření kůže ručníkem. Vyvarujte se pohybu na slunci během poledne a nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když používáte opalovací mléko. Nevystavujte malé děti přímému slunečnímu záření.

Vlastnosti

Konzistence
mléko
Typ pokožky
citlivá
Ochranný faktor
vysoká ochrana (SPF 30 – SPF 50)

O značce Piz Buin

Na horách, ve městě i na pláži. Díky špičkové sluneční kosmetice Piz Buin bude vaše kůže spolehlivě chráněna před UV paprsky, ať už budete kdekoliv.

Značka je pojmenovaná podle hory Piz Buin, která se na rakousko-švýcarské hranici tyčí do výšky 3 312 m n. m. Právě na tento alpský vrchol vyšplhal roku 1938 student chemie Franz Greiter, jenž si z túry odnesl i popáleniny od sluníčka. Tento nemilý zážitek mu byl impulsem, aby začal pracovat na vývoji kosmetických produktů se sluneční ochranou. V roce 1946 tak vznikl jeden z prvních opalovacích krémů Piz Buin Gletscher Creme.

Nedlouho poté přišel Franz Greiter s ochranným faktorem v podobě, v jaké jej známe dnes. Následovaly další přípravky Piz Buin, které byly odolné proti UV záření, vodě a dalším pokožce nepříznivým faktorům.

Dnes je sluneční kosmetika Piz Buin jednou z nejznámějších ve svém oboru. V portfoliu značky najdete jak opalovací krémy, mléka a oleje, díky nimž si můžete užívat pobyt na slunci naplno a bez rizika, tak i péči po opalování.

Recenze Piz Buin Allergy4