Balmain Monsieur Balmaintoaletní voda pro muže

Balmain Monsieur Balmain toaletní voda pro muže 100 ml
Balmain Monsieur Balmain toaletní voda pro muže 100 ml
100 ml

Kód: PBA0211 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Balmain Monsieur Balmain
Složení

Balmain Monsieur Balmain je jako osvěžující citrusová limonáda, která povzbudí vaše smysly. Její energické a zároveň příjemně kořenité aroma vám dodá skvělý sebejistý pocit v průběhu celého dne. Tato vůně je jako stvořená pro moderní kreativní muže, kteří touží zažívat výjimečné dobrodružství.

Příběh vůně Balmain Monsieur Balmain začíná energickým výbuchem čerstvě sklizených pomerančů. Následně vás osvěží jiskrné lístky máty a rozmarýnové srdce vám poodkryje své rafinované kmínové akordy. Hřejivý zázvor umocňuje orientální nádech vůně a pikantní pepř povzbudí vaše smysly. Tato neodolatelná kompozice je doplněna zemitým mechem na pižmovém základě, který nechává vyniknout exotickým tónům santalu a opojné šalvěji.

Citrusová aromatická vůně Balmain Monsieur Balmain byla poprvé uvedena na trh v roce 1990.

Složení

Hlava
pomeranč, bergamot, citron, máta
Srdce
tymián, kmín, rozmarýn, růže, mech, pepř, santalové dřevo, muškátový oříšek, zázvor
Základ
ambra, pižmo, šalvěj, santalové dřevo, vetiver
Druh vůně
aromatická, citrusová

O značce Balmain

Pierre Balmain, francouzský módní návrhář a ikona ve svém oboru, založil v roce 1945 v Paříži svůj krejčovský salon. Salon pojmenoval po svém příjmení, tedy Balmain. Tento designér oděvů se vyznačoval jistou dávkou rafinovanosti a elegance a mistrně tak zdůrazňoval vztah mezi architekturou a haute couture. Jeho heslo znělo: „krejčovina je architekturou pohybu“.
Modely Balmain byly určeny pro nový typ energické ženy, která elegantně zvládá všechny životní situace, tento styl pojmenoval jako styl „Jolie Madame“. Šaty mají jednoduché provedení, Balmain nesnášel okázalé zdobení, naopak uplatňoval elegantnost, jednoduchost a rafinovanost.
Značka Balmain se rozšířila do celého světa, ale historické jádro zůstalo v Paříži. Stal se také pro mnohé měřítkem módního trendu ve světě.

Recenze Balmain Monsieur Balmain