Balmain Balmain Hommetoaletní voda pro muže

2×
Balmain Balmain Homme toaletní voda pro muže
Balmain Balmain Homme toaletní voda pro muže
100 ml
794

Kód: PBA0252 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pátek 24. 1. 2020
Osobní odběr
Již zítra pátek 24. 1. 2020
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Balmain Balmain Homme
Složení

Objevte pravou eleganci a návykovost, která charakterizuje pánskou toaletní vodu Balmain Balmain Homme! Tato vůně je určena rozhodným, sebejistým a energickým mužům, kteří hledají způsob jak vyjádřit svoji jedinečnost. 

Orientálně-dřevitá kompozice se pozvolna otevírá muškátovým oříškem. Vitalizující bergamot dodává vůni energii a intenzivní šafrán podtrhne vaši mužnost. Následně se rozvinou živočišné tóny kůže, jejichž podmanivost kontrastuje s křehkostí lístků fialky. Vše je položeno na zemitém mechu, který prohřívá cedrové dřevo s exotickým závanem tonka fazolí.

Pánská vůně Balmain Balmain Homme vám dodá pocit sebedůvěry a úspěchu. Svému nositeli navíc propůjčí smyslnou auru dokonalého svůdce. Toaletní voda byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení

Hlava
šafrán, bergamot, muškátový oříšek
Srdce
kůže, lístky fialky
Základ
tonka fazole, cedr, mech
Druh vůně
dřevitá, orientální

O značce Balmain

Pierre Balmain, francouzský módní návrhář a ikona ve svém oboru, založil v roce 1945 v Paříži svůj krejčovský salon. Salon pojmenoval po svém příjmení, tedy Balmain. Tento designér oděvů se vyznačoval jistou dávkou rafinovanosti a elegance a mistrně tak zdůrazňoval vztah mezi architekturou a haute couture. Jeho heslo znělo: „krejčovina je architekturou pohybu“.
Modely Balmain byly určeny pro nový typ energické ženy, která elegantně zvládá všechny životní situace, tento styl pojmenoval jako styl „Jolie Madame“. Šaty mají jednoduché provedení, Balmain nesnášel okázalé zdobení, naopak uplatňoval elegantnost, jednoduchost a rafinovanost.
Značka Balmain se rozšířila do celého světa, ale historické jádro zůstalo v Paříži. Stal se také pro mnohé měřítkem módního trendu ve světě.

Recenze Balmain Balmain Homme