Phyto Phytocurl

energizující krém pro tvorbu vln

Phyto Phytocurl energizující krém pro tvorbu vln
Phyto Phytocurl energizující krém pro tvorbu vln
100 ml

Kód: PTO1331 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Phyto Phytocurl

Popis:
Dopřejte si neuvěřitelně plné kudrny! Phyto Phytocurl energizujicí krém pro tvorbu vln dodá energii a definici vašim kudrnám. Svou jemnou texturou posiluje strukturu kudrnatých vlasů a poskytuje jim výraznou, plnou definici. Kudrnaté vlasy jsou tak zvýrazněné a přirozeně krásné. Phyto Phytocurl energizujicí krém pro tvorbu vln navíc obsahuje akátový kolagen, který vlasy zvláčňuje a chrání je před dehydratací. Současně vlasové vlákno účinně brání před vnějšími agresivními vlivy a zajišťuje, že dokonalé vlny jsou tak nejen zvýrazněné, ale i chráněné. 
 
Účinky:

  • zvýrazňuje vlny a kudrny
  • vlasům dodává definici
  • hydratuje a chrání vlasy

Složení:

  • akátový kolagen – hydratuje vlasy a chrání je před vysušením

Typ vlasů:
Vhodný pro všechny typy vlasů.
 
Jak aplikovat:
Rovnoměrně naneste na ručníkem vysušené vlasy. Použijte difusér nebo vlasy nechte přirozeně vyschnout.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Účinek
podpora vln

O značce Phyto

Kosmetika Phyto vznikla v roce 1967 díky francouzskému kadeřníku jménem Patrick Alès. Ten byl nespokojený s tím, že většina tehdy prodávaných šampónů, kondicionérů, balzámů a dalších vlasových přípravků byla plná chemických látek.

Značka Phyto si zakládá na tom, že její produkty obsahují 95 % přírodních ingrediencí. V současné době se při výrobě používá přibližně 500 extraktů z různých druhů bylin, keřů i stromů. Kosmetika Phyto také není testována na zvířatech.

Z bohaté nabídky značky Phyto si vyberou jedinci trpící lupy, citlivou, podrážděnou či mastnou pokožkou hlavy. Samostatnou zmínku si zaslouží přípravky určené k péči o pleť a tělo a líčidla. Značka Phyto jistě zaujme všechny, kteří touží po krásném vzhledu a vyhledávají velmi kvalitní přípravky.