Philosophy

Philosophy založila v roce 1996 vizionářka Cristina Carlino. Ta mimo jiné provozovala i úspěšnou společnost Biomedic, kterou nakonec prodala gigantu L’Oréal. Podobný osud potkal i její druhé duchovní dítě – poté, co se Philosophy stala čtvrtou největší značkou pleťové kosmetiky v Americe, byla odkoupena jedním z nejznámějších světových producentů parfémů Coty Inc.

Cristininým hlavním cílem bylo překlenout kvalitativní propast mezi dvěma druhy přípravků – těmi, které byly nabízeny v lékařských ordinacích a těmi, které byly dostupné na pultech obchodů. Což se jí bezesporu podařilo. Stojí za zmínku, že o Philosophy se hovořilo například v The Oprah Winfrey Show (v segmentu nazvaném "Oprah's Favorite Things").

Sprchové gely, tělové mléka, krémy… Philosophy jsou vyvíjeny ve spolupráci s předními odborníky na dermatologii a další vědní obory. Všechny produkty mají své vlastní příběhy, které nicméně vyprávějí o stejných věcech – supermoderních technologiích, klinicky ověřených účincích… a nádherné, dokonale hladké a mladistvě vypadající pleti.

Kosmetika Philosophy obsahuje přírodní a syntetické ingredience té nejvyšší kvality. Je navržena tak, aby vám pomohla vypadat i cítit se co možná nejlépe. Dodejme, že 1% z prodeje výrobků Philosophy putuje na charitu – konkrétně na podporu iniciativy Hope & Grace, zaměřené na boj s psychickými obtížemi (depresemi, úzkostmi, posttraumatickými stresovými poruchami etc.).

Značka Philosophy jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po krásném vzhledu, se rádi rozmazlují, trpí různými kožními problémy, chtějí nepřímo přispět na dobrou věc.

celý text skrýt text

Máte vybráno

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

parfums.cz mění jméno na notinoslevy až 40

mění
jméno na

Pokračovat
Zjistit více

Menu

volejte 530 514 014