PhilipsSonicare ProResults Standard HX6014/07 náhradní hlavice pro zubní kartáček

Philips Sonicare ProResults Standard HX6014/07 náhradní hlavice pro zubní kartáček
Philips Sonicare ProResults Standard HX6014/07 náhradní hlavice pro zubní kartáček
HX6014/07 4 ks
699

Skladem | Kód: PHI1489

Kartáčkové hlavice Philips Sonicare jsou kompatibilní se všemi elektrickými zubními kartáčky Philips Sonicare.

Tipy, jak vybrat pro vás nejvhodnější hlavici naleznete ZDE.  

1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
sobota 4. 12. 2021

Nezapomínejte pravidelně měnit hlavici svého elektrického zubního kartáčku, aby vaše ústní hygiena byla vždy stoprocentní. Náhradní hlavice pro sonický kartáček Philips Sonicare ProResults Standard HX6012/07 je navržena pro optimální výkon a je zárukou účinného čištění zubů.

Zakřivená plocha hlavice s šikmými, paprsčitě seříznutými štětinkami se přizpůsobí přirozenému tvaru zubů a dokonale pokryje celý jejich povrch. Tím se snižuje pravděpodobnost, že některá místa při čištění vynecháte, a navíc se dostanete všude tam, kam běžný kartáček nedosáhne. Společně se sonickou technologií kartáčku a nastavením potřebných režimů čištění tak dosáhnete dokonalé čistoty svých zubů.

Vlastnosti:

  • odstraní 2× více plaku než manuální kartáček
  • zastřižená vlákna kopírují anatomii zubu pro efektivnější čištění
  • dosáhne i do těžko přístupných míst a mezizubních prostor
  • měkká vlákna z nylonu, včetně modrých vláken pro indikaci opotřebení hlavice
  • hlavice se snadno upevňuje na rukojeť
  • kompatibilní s modely HealthyWhite+, 2 Series, 3 Series, DiamondClean,
    FlexCare, EasyClean, Platinum, FlexCare+, for Kids, HealthyWhite

Jak používat:
Na tělo kartáčku Philips Sonicare nasaďte kartáčkovou hlavici jednoduchým zacvaknutím. Po použití hlavici vždy opláchněte pod proudem tekoucí vody. Pro optimální výsledky vyměňte hlavici přibližně každé 3 měsíce.

Značka Philips je důvěrně známá už více než 120 let. Za dobu svojí existence si společnost Philips vybudovala pověst přední a vysoce kvalitní značky pro oblasti zdravotní péče, životního stylu a osvětlení.

Společnost Philips & Co. byla založena v roce 1891 v nizozemském Eindhovenu a jejím cílem bylo pokrýt rostoucí poptávku po žárovkách, kterou přinesla postupující elektrifikace.
Postupně se společnost Philips začala orientovat i na další sféry. V centru jejího zájmu stále stojí inovace a zavádění nejnovějších technologií pro komfort spotřebitelů.

Značka Philips patří k tradičním a prověřeným hodnotám a dnes se identifikuje především maximálním důrazem na inovace a potřeby zákazníků. S výrobky Philips si pořizujete to nejlepší z tradičních hodnot ve spojení s nejmodernějšími trendy.