PhilipsSonicare Premium Plaque Defense Standard HX9044/17 HX9044/17 náhradní hlavice pro zubní kartáček

Philips Sonicare Premium Plaque Defense Standard HX9044/17 náhradní hlavice pro zubní kartáček
Philips Sonicare Premium Plaque Defense Standard HX9044/17 náhradní hlavice pro zubní kartáček
4 ks
1 099

Skladem | Kód: PHI1479

Kartáčkové hlavice Philips Sonicare jsou kompatibilní se všemi elektrickými zubními kartáčky Philips Sonicare.

Tipy, jak vybrat pro vás nejvhodnější hlavici naleznete ZDE.  

Upozornění na esenciální oleje: Zubní pasty obsahující esenciální oleje mohou poškodit Vaší kartáčkovou hlavici. Vyvarujte se přímého kontaktu s produkty obsahujícími esenciální oleje nebo kokosový olej. Použití může mít za následek uvolnění vláken.  

1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
sobota 4. 12. 2021

Philips Sonicare Premium Plaque Defense Standard HX9044/17 je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem.

Vlastnosti:

  • vyčistí zuby i na špatně dostupných místech
  • jemně dásně masíruje a zlepšuje jejich stav
  • odstraňuje zubní plak
  • snadno se vyměňuje

Jak používat:
Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte.

Značka Philips je důvěrně známá už více než 120 let. Za dobu svojí existence si společnost Philips vybudovala pověst přední a vysoce kvalitní značky pro oblasti zdravotní péče, životního stylu a osvětlení.

Společnost Philips & Co. byla založena v roce 1891 v nizozemském Eindhovenu a jejím cílem bylo pokrýt rostoucí poptávku po žárovkách, kterou přinesla postupující elektrifikace.
Postupně se společnost Philips začala orientovat i na další sféry. V centru jejího zájmu stále stojí inovace a zavádění nejnovějších technologií pro komfort spotřebitelů.

Značka Philips patří k tradičním a prověřeným hodnotám a dnes se identifikuje především maximálním důrazem na inovace a potřeby zákazníků. S výrobky Philips si pořizujete to nejlepší z tradičních hodnot ve spojení s nejmodernějšími trendy.