Philips Sonicare EasyClean HX6511/02sonický zubní kartáček s dobíjením

22×
Philips Sonicare EasyClean HX6511/02 sonický zubní kartáček s dobíjením
Philips Sonicare EasyClean HX6511/02 sonický zubní kartáček s dobíjením
sonický zubní kartáček s dobíjením

Kód: PHI0806 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Philips Sonicare EasyClean HX6511/02
Vlastnosti

Popis:
Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare EasyClean poskytne tu nejlepší péči o vaše zuby. Odstraňuje dvakrát více plaku než běžný ruční kartáček a zároveň pomáhá s bělením zubů a odstraňováním skvrn. Díky šikmému krčku hlavy kartáčku má lepší přístup k zadní straně zubů, a poskytuje tak komplexní očistu. Díky svému pohybu způsobuje proudění vody v mezizubních prostorách. Funkce Easy-Start během prvních 14 použití pomalu zvyšuje svůj výkon, aby si zuby rychleji zvykly. Potěší též dvouminutový časovač, díky němuž docílíte optimálního čištění. Další velmi příjemnou funkcí je Quadpacer. Ta vás po každých 30 sekundách upozorní a vy si tak můžete čištění lépe rozvrhnout. 

Účinky:

  • dokonale čistí a pomáhá bělit zuby
  • pomáhá zubům zvyknout si na elektrický kartáček
  • dvouminutový časovač
  • upozornění po 30 sekundách pro optimální rozvržení čištění
>Infografiku Sonicare naleznete ZDE

Vlastnosti

Typ napájení
akumulátorový

O značce Philips

Značka Philips je důvěrně známá už více než 120 let. Za dobu svojí existence si společnost Philips vybudovala pověst přední a vysoce kvalitní značky pro oblasti zdravotní péče, životního stylu a osvětlení.

Společnost Philips & Co. byla založena v roce 1891 v nizozemském Eindhovenu a jejím cílem bylo pokrýt rostoucí poptávku po žárovkách, kterou přinesla postupující elektrifikace.
Postupně se společnost Philips začala orientovat i na další sféry. V centru jejího zájmu stále stojí inovace a zavádění nejnovějších technologií pro komfort spotřebitelů.

Značka Philips patří k tradičním a prověřeným hodnotám a dnes se identifikuje především maximálním důrazem na inovace a potřeby zákazníků. S výrobky Philips si pořizujete to nejlepší z tradičních hodnot ve spojení s nejmodernějšími trendy.

Recenze Philips Sonicare EasyClean HX6511/02