Philips Sonicare EasyClean HX6511/02 sonický zubní kartáček s dobíjením

22× Značka: Philips

Varianty Philips Sonicare EasyClean HX6511/02

 • Philips Sonicare EasyClean HX6511/02 sonický zubní kartáček s dobíjením (Sonic Tothbrush)sonický zubní kartáček s dobíjením 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  (Sonic Tothbrush)
  Kód: PHI0806

Nahoru

Popis kosmetiky Philips Sonicare EasyClean HX6511/02

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Vlastnosti

Typ napájení

akumulátorový

Popis:

Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare EasyClean poskytne tu nejlepší péči o vaše zuby. Odstraňuje dvakrát více plaku než běžný ruční kartáček a zároveň pomáhá s bělením zubů a odstraňováním skvrn. Díky šikmému krčku hlavy kartáčku má lepší přístup k zadní straně zubů, a poskytuje tak komplexní očistu. Díky svému pohybu způsobuje proudění vody v mezizubních prostorách. Funkce Easy-Start během prvních 14 použití pomalu zvyšuje svůj výkon, aby si zuby rychleji zvykly. Potěší též dvouminutový časovač, díky němuž docílíte optimálního čištění. Další velmi příjemnou funkcí je Quadpacer. Ta vás po každých 30 sekundách upozorní a vy si tak můžete čištění lépe rozvrhnout. 

Účinky:

 • dokonale čistí a pomáhá bělit zuby
 • pomáhá zubům zvyknout si na elektrický kartáček
 • dvouminutový časovač
 • upozornění po 30 sekundách pro optimální rozvržení čištění

Infografiku Sonicare naleznete ZDE

Napsali jsme o Philips Sonicare EasyClean HX6511/02

 • Zdravá ústa. Zdravé tělo. Blíží se Světový den ústního zdraví! Zdravá ústa. Zdravé tělo. Blíží se Světový den ústního zdraví!

  Začíná to špatnou péčí o zuby, dásně a mezizubní prostory, pokračuje neléčeným zánětem dásní a končí třeba onemocněním kardiovaskulárního systému či dýchacích cest. Spojitostí dutiny ústní a celkového zdravotního stavu lidského organismu se zabývá mnoho odborníků po celém světě. I letos se Česká ...

Nahoru

O značce Philips

Značka Philips je důvěrně známá v mnoha domácnostech. Sedm modrých písmen v logu se štítem, hvězdami a vlnami nás doprovází už více než 120 let. Za dobu svojí existence si společnost Philips vybudovala pověst přední a vysoce důvěryhodné značky pro oblasti zdravotní péče, životního stylu a osvětlení. Společnost Philips & Co. byla založena v roce 1891 v nizozemském Eindhovenu a jejím cílem bylo pokrýt rostoucí poptávku po žárovkách, kterou přinesla postupující elektrifikace. Jedna z vůbec prvních kampaní byla spuštěna v roce 1898, kdy Anton Philips použil jako marketingový nástroj sadu pohlednic s holandskými národními kroji, kdy na každou pohlednici přidal slovo Philips sestavené ze žárovek.Postupně se společnost Philips začala orientovat i na další sféry. Dnes je jedničkou v oblasti péče o osoby se srdečními chorobami, akutní péče a domácí zdravotní péče, energeticky úsporných osvětlovacích řešení a nových osvětlovacích aplikací a rovněž v oblasti pánského holení, zastřihování a zubní péče. V centru jejího zájmu stále stojí inovace a zavádění nejnovějších technologií pro komfort spotřebitelů. Zásada „rozum a jednoduchost“ odráží odhodlání Philips být tržně orientovanou společností poskytující výrobky a služby, které odpovídají slibu danému zákazníkům: „Navrženy podle vás, jednoduché k použití a moderní“.Na internetových stránkách Parfums.cz nabízí Philips svým zákazníkům výrobky pro muže i ženy především z řady Osobní péče určené pro péči o pleť, vlasy a tělo. Můžete zde ale také najít zubní kartáčky Philips Sonicare z řady Péče o zuby a dásně, které jsou vybaveny naší patentovanou sonickou technologií pro dokonalý pocit z vyčištěných zubů.Jako součást svého aktuálního směřování představila společnost Philips novou značkovou řadu „inovace a vy“ vycházející ze silného přesvědčení, že inovace má smysl pouze tehdy, pokud je založena na hlubokém porozumění potřebám a přáním zákazníků.Značka Philips patří k tradičním a prověřeným hodnotám a dnes se identifikuje především maximálním důrazem na inovace a potřeby zákazníků. S výrobky Philips si pořizujete to nejlepší z tradičních hodnot ve spojení s nejmodernějšími trendy.

Nahoru

Hodnocení Philips Sonicare EasyClean HX6511/02

 • 12. dubna 2016
  David K.

  Ze začátku to byl nezvyk, ale teď je to super. Skvělé čištění a jsou lépe vyčištěné. Doporučuji.

 • 25. března 2016
  milan

  Kartáček je jednoduše ovladatelný, příjemný v ůstech a po vyčištění zůstává pocit svěžesti v ústech a příjemný pocit čistých zubů.

 • 1. března 2016
  Jindra

  Jednoznačně spokojenost. Doporučuji.

 • 6. ledna 2016
  Silvie Chládková

  Kartáček jsem koupila synovi, protože mu dělalo problém samostatné čištění zubů s klasickým kartáčkem.I po snaze si zoubky vyčistil jen nic moc a já je musela dočistit.Kartáček mě překvapil jak za krátkou dobu 2min,která je nastavená jsou zuby čisté a nepotřebují mou ruku :) Doporučuji a uvažuji pořídit ho i pro ostatní členy rodiny.

 • 2. prosince 2015
  Petrželková Eva

  S produktem jsem velmi spokojená. Koupila jsem ho i pro vnuky!!!

Zobrazit všech 22 recenzí

Co si o Philips Sonicare EasyClean HX6511/02 myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšívrácení penězloreal 20%