Philips Shaver Series 7000 Gentle Track Precision SH 70/50 náhradní břity 3 ks

   Značka: Philips

   Varianty Philips Shaver Series 7000 Gentle Track Precision SH 70/50

   • Philips Shaver Series 7000 Gentle Track Precision SH 70/50 náhradní břity 3 ks (Compatible with Shaver Series 7000)náhradní břity 3 ks 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    (Compatible with Shaver Series 7000)
    Kód: PHI0996

    1 353 Kč

    Hlídat dostupnost

   Nahoru

   Popis kosmetiky Philips Shaver Series 7000 Gentle Track Precision SH 70/50

   Hodnocení

   Jednoduchost aplikace

   Kosmetická kvalita

   Spokojenost s výsledkem

   Vlastnosti

   Typ napájení

   síťový

   Udržujte svůj holicí strojek jako nový

   Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, měňte hlavy každé 2 roky

   Během dvou let váš holicí strojek zastřihne 9 milionů chloupků na tváři. Vyměňte hlavy

   holicího strojku a získejte zpět 100% výkon.

   Hladký pohyb, šetrné holení

   • S břity GentleTrack dosáhnete hladkého oholení šetrného k pokožce Holicí strojek Super Lift & Cut pro pohodlné a hladké oholení
   • Snadné použití

   Ukazatel výměny

   •  Snadná výměna holicích hlav
   •  Po výměně holicích hlav strojek resetujte
   •  Udržujte svůj holicí strojek jako nový

   Přednosti

   Přesné břity GentleTrack

   Nově navržené břity pohodlně holí chloupky v nejvhodnější poloze, která snižuje podráždění pokožky způsobované taháním za chloupky.

   Funkce Super Lift & Cut

   Systém s dvojitým břitem, který je součástí elektrického holicího strojku, nadzvedává vousy pro pohodlné oholení pod úrovní pokožky.

   Ukazatel výměny

   Nejnovější holicí strojky Philips mají vestavěný ukazatel výměny ve formě symbolu holicí jednotky. Tento symbol se rozsvítí, čímž indikuje, že je potřeba vyměnit holicí hlavy.

   Jednoduchá výměna

   1. Holicí strojek otevřete stisknutím tlačítka pro uvolnění; 2. Otočte zámek proti směru hodinových ručiček a vyjměte úchytku; 3. Vyjměte staré holicí hlavy a opatrně vložte náhradní; zkontrolujte, zda hlavy směřují přesně podle nastavení; 4. Vraťte úchytku na místo a zajistěte ji otočením zámku po směru hodinových ručiček; 5. Při správném uzavření holicí hlavy uslyšíte, jak zapadla na místo.

   Resetování holicího strojku

   Po výměně holicích hlav můžete ukazatel výměny resetovat stisknutím vypínače na dobu delší než 7 sekund. Jinak se upomínka na výměnu automaticky vypne po 9 po sobě následujících holeních.

   Udržujte svůj holicí strojek jako nový

   Aby se obnovil 100% výkon, vyměňujte holicí hlavy každé 2 roky.

   Specifikace

   Holicí hlavy

   • Vhodné pro následující výrobky: Holicí strojek řady 7000 (S7xxx)
   • Počet holicích hlav v balení: 3

   Čištění

   • Využití: Použijte čisticí sprej HQ110

    

   Nahoru

   O značce Philips

   Značka Philips je důvěrně známá v mnoha domácnostech. Sedm modrých písmen v logu se štítem, hvězdami a vlnami nás doprovází už více než 120 let. Za dobu svojí existence si společnost Philips vybudovala pověst přední a vysoce důvěryhodné značky pro oblasti zdravotní péče, životního stylu a osvětlení. Společnost Philips & Co. byla založena v roce 1891 v nizozemském Eindhovenu a jejím cílem bylo pokrýt rostoucí poptávku po žárovkách, kterou přinesla postupující elektrifikace. Jedna z vůbec prvních kampaní byla spuštěna v roce 1898, kdy Anton Philips použil jako marketingový nástroj sadu pohlednic s holandskými národními kroji, kdy na každou pohlednici přidal slovo Philips sestavené ze žárovek.Postupně se společnost Philips začala orientovat i na další sféry. Dnes je jedničkou v oblasti péče o osoby se srdečními chorobami, akutní péče a domácí zdravotní péče, energeticky úsporných osvětlovacích řešení a nových osvětlovacích aplikací a rovněž v oblasti pánského holení, zastřihování a zubní péče. V centru jejího zájmu stále stojí inovace a zavádění nejnovějších technologií pro komfort spotřebitelů. Zásada „rozum a jednoduchost“ odráží odhodlání Philips být tržně orientovanou společností poskytující výrobky a služby, které odpovídají slibu danému zákazníkům: „Navrženy podle vás, jednoduché k použití a moderní“.Na internetových stránkách Parfums.cz nabízí Philips svým zákazníkům výrobky pro muže i ženy především z řady Osobní péče určené pro péči o pleť, vlasy a tělo. Můžete zde ale také najít zubní kartáčky Philips Sonicare z řady Péče o zuby a dásně, které jsou vybaveny naší patentovanou sonickou technologií pro dokonalý pocit z vyčištěných zubů.Jako součást svého aktuálního směřování představila společnost Philips novou značkovou řadu „inovace a vy“ vycházející ze silného přesvědčení, že inovace má smysl pouze tehdy, pokud je založena na hlubokém porozumění potřebám a přáním zákazníků.Značka Philips patří k tradičním a prověřeným hodnotám a dnes se identifikuje především maximálním důrazem na inovace a potřeby zákazníků. S výrobky Philips si pořizujete to nejlepší z tradičních hodnot ve spojení s nejmodernějšími trendy.

   Nahoru

   Hodnocení Philips Shaver Series 7000 Gentle Track Precision SH 70/50

   Co si o Philips Shaver Series 7000 Gentle Track Precision SH 70/50 myslíte vy?

   Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


   Hodnocení *

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší   nivea loreal 20%