Philips Pro Care HP8619/00 kulma na vlasy

Značka: Philips

Varianty Philips Pro Care HP8619/00

 • Philips Pro Care HP8619/00 kulma na vlasy (Carefree Styling for Your Healthy Curls and Waves)kulma na vlasy 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  (Carefree Styling for Your Healthy Curls and Waves)
  Kód: PHI0844

Nahoru

Popis kosmetiky Philips Pro Care HP8619/00

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Vlastnosti

Typ napájení

Síťový

Chtěly byste vytvořit přirozené lokny a vlny, aniž byste se musely strachovat, že si poškodíte vlasy nebo se popálíte?

Upravujte své vlasy s ledovým klidem díky inovativní kulmě Philips ProCare.

Bezstarostný styling pro vaše zdravé lokny a vlnky!

Jemný povrch zamezuje okamžitým popáleninám rukou a vlasů.Jemný povrch zamezuje okamžitým popáleninám rukou a vlasů. Jemný povrch válce zajišťuje bezpečnou úpravu bez rizika okamžitých popálenin. 96 % žen uvádí, že „Jemný povrch zajišťuje bezpečnou úpravu bez rizika okamžitých popálenin“. Test byl prováděn u 55 žen.

Jedinečný indikátor vás upozorní, jakmile je kulma připravena.Jedinečný indikátor vás upozorní, jakmile je kulma připravena. Jedinečný indikátor připravenosti kulmy vás pípnutím upozorní, jakmile je kulma připravena. Tato inovativní funkce přispívá k vytvoření krásných loken a vln a zamezuje přehřátí vlasů. Stačí zvolit jednu ze tří dob úprav podle typu vlasů a stisknout tlačítko poté, co ovinete vlasy kolem válce.

Digitální nastavení teploty podle vašeho typu vlasů.Digitální nastavení teploty podle vašeho typu vlasů. Integrovaný LCD displej s indikací typu vlasů umožňuje zvolit správnou dobu úpravy pro váš typ vlasů a zabránit přehřátí.

 • Kónický válec 13–25 mm zaručuje lokny a vlny přirozeného vzhledu.

Indikátor připravenosti k použití na LCD displeji. Když je kulma zahřátá a připravená, symbol teploty přestane blikat.

 • Kónický válec (13–25 mm)
 • Měkký sametový povrch
 • Teplota 150–200 C
 • Indikátor připravenosti kulmy

Funkce

 • Kontrolka připravenosti kulmy
 • Materiál povrchu Soft Touch
 • Digitálně nastavitelná doba úprav
 • Automatické vypnutí po 60 min
 • Zamčení tlačítka
 • Otočný kabel
 • Poutko pro zavěšení
 • Integrovaný odkládací stojánek

Technické údaje

 • Průměr válce 13 mm až 25  mm
 • Typ ohřívače PTC
 • Doba zahřívání 45 s
 • Délka kabelu 1,8 m
 • Napětí Univerzální

Nahoru

O značce Philips

Značka Philips je důvěrně známá v mnoha domácnostech. Sedm modrých písmen v logu se štítem, hvězdami a vlnami nás doprovází už více než 120 let. Za dobu svojí existence si společnost Philips vybudovala pověst přední a vysoce důvěryhodné značky pro oblasti zdravotní péče, životního stylu a osvětlení. Společnost Philips & Co. byla založena v roce 1891 v nizozemském Eindhovenu a jejím cílem bylo pokrýt rostoucí poptávku po žárovkách, kterou přinesla postupující elektrifikace. Jedna z vůbec prvních kampaní byla spuštěna v roce 1898, kdy Anton Philips použil jako marketingový nástroj sadu pohlednic s holandskými národními kroji, kdy na každou pohlednici přidal slovo Philips sestavené ze žárovek.Postupně se společnost Philips začala orientovat i na další sféry. Dnes je jedničkou v oblasti péče o osoby se srdečními chorobami, akutní péče a domácí zdravotní péče, energeticky úsporných osvětlovacích řešení a nových osvětlovacích aplikací a rovněž v oblasti pánského holení, zastřihování a zubní péče. V centru jejího zájmu stále stojí inovace a zavádění nejnovějších technologií pro komfort spotřebitelů. Zásada „rozum a jednoduchost“ odráží odhodlání Philips být tržně orientovanou společností poskytující výrobky a služby, které odpovídají slibu danému zákazníkům: „Navrženy podle vás, jednoduché k použití a moderní“.Na internetových stránkách Parfums.cz nabízí Philips svým zákazníkům výrobky pro muže i ženy především z řady Osobní péče určené pro péči o pleť, vlasy a tělo. Můžete zde ale také najít zubní kartáčky Philips Sonicare z řady Péče o zuby a dásně, které jsou vybaveny naší patentovanou sonickou technologií pro dokonalý pocit z vyčištěných zubů.Jako součást svého aktuálního směřování představila společnost Philips novou značkovou řadu „inovace a vy“ vycházející ze silného přesvědčení, že inovace má smysl pouze tehdy, pokud je založena na hlubokém porozumění potřebám a přáním zákazníků.Značka Philips patří k tradičním a prověřeným hodnotám a dnes se identifikuje především maximálním důrazem na inovace a potřeby zákazníků. S výrobky Philips si pořizujete to nejlepší z tradičních hodnot ve spojení s nejmodernějšími trendy.

Nahoru

Hodnocení Philips Pro Care HP8619/00

Co si o Philips Pro Care HP8619/00 myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšíparfums.cz mění jméno na notino