Philips

O značce Philips

Značka Philips je důvěrně známá už více než 120 let. Za dobu svojí existence si společnost Philips vybudovala pověst přední a vysoce kvalitní značky pro oblasti zdravotní péče, životního stylu a osvětlení

 

Společnost Philips byla založena v roce 1891 v nizozemském Eindhovenu a jejím cílem bylo pokrýt rostoucí poptávku po žárovkách, kterou přinesla postupující elektrifikace. Postupně se společnost Philips začala orientovat i na další sféry. V centru jejího zájmu stále stojí inovace a zavádění nejnovějších technologií pro komfort spotřebitelů

Značka Philips patří k tradičním a prověřeným hodnotám a dnes se identifikuje především maximálním důrazem na inovace a potřeby zákazníků. S produkty Philips si pořizujete to nejlepší z tradičních hodnot ve spojení s nejmodernějšími trendyVíce o produktech Philips.

celý text skrýt text

Od nejdražších

Od žárovky po holicí strojek Philips

Co se vám vybaví, když se řekne Philips? Holicí strojky, elektrické kartáčky, epilátory, kávovary nebo třeba televize? Vše je správně, sortiment této holandské značky je skutečně široký.

Příběh značky Philips se začal psát roku 1981 v nizozemském Eindhovenu. Společnost byla založena Gerardem Philipsem a jeho otcem Frederikem jako rodinná firma. Nejdříve se v továrně Philips vyráběly žárovky. Během následujících desetiletí čekal firmu raketový růst a její sortiment se rozšířil například o vakuové elektronky, rentgenové zařízení či elektrické klávesy a další hudební nástroje. Nyní najdeme v portfoliu Philips vše potřebné pro domácnost i osobní péči.

Holení pro muže i ženy

První holicí strojek Philips byl uveden na trh ve 30. letech 20. století. Nesl název Philishave a ve světě pánského holení způsobil doslova revoluci. Díky dlouholetému vývoji a unikátním technologiím patří nyní pánské i dámské holicí strojky Philips mezi špičku na trhu.

Pánské holicí strojky Philips

Vyberte si pánský holicí strojek přímo na míru svým potřebám. Ať už dáte přednost strojku s 1 břitem nebo se 3 hlavicemi, nikdy nešlápnete vedle.

 • Pánský holící strojek Philips OneBlade – favorit mezi strojky, hravě si poradí s vousy všech délek i s chloupky na těle, bez rizika pořezání.
 • Philips zastřihovač vlasů a vousů – pokud hledáte praktický zastřihovač, zvolte Philips Hair Clipper nebo multifunkční zastřihovač vlasů a vousů Philips Multigroom Series, ideální jak na vlasy, tak na vousy.
 • Elektrický holicí strojek Philips na tělo – díky strojku Philips Bodygroom Series 3000 budete mít během chvilky dokonale hladkou tvář, hrudník i podpaží.
 • Frézkový holicí strojek Philips – jestli toužíte po strojku, který dokonale kopíruje kontury obličeje, bude vám vyhovovat Philips strojek na vousy se 3 hlavicemi ze série Shaver Series.
 • Strojek na vlasy Philips – díky vlasovým strojkům Hair Clipper Series či Multigroom series budete mít stále perfektní účes jako z kadeřnictví.
 • Zastřihovač chloupků v nose Philips – pro precizní odstranění nežádoucích chloupků nejen v nose, ale i uších nebo mezi obočím.

Dámské holicí strojky a epilátory Philips

Dokonale hladké nohy i podpaží a oblast bikin bez chloupků, to je sen každé ženy. Díky holicím strojkům a epilátorům hravě dosáhnete požadovaného výsledku.

 • Dámský holící strojek Philips – k hedvábně hladké a dokonale oholené pokožce bez podráždění vám pomůže holicí strojek Philips SatinShave Prestige nebo Philips SatinShave Advanced.
 • Epilátor Philips na nohy – díky epilátoru Philips Satinelle Advanced či Philips. Satinelle Essential se můžete s chloupky rozloučit na dlouhé týdny.
 • Epilátor Philips na tělo i nohy – pokud hledáte jeden přístroj, který vás zbaví chloupků na těle i nohách, skvělou volbou je Philips odstraňovač chloupků Satinelle.

IPL epilátor Philips Lumea

Technologie IPL při pravidelném používání zabraňuje růstu nových chloupků. Vaše nohy, podpaží, obličej i intimní partie tak budou dokonale hladké a téměř bez chloupků až po dobu několika měsíců.

 • Epilátor Philips Lumea Advanced – působí jako prevence růstu nových chloupků.
 • Epilátor Philips Lumea Prestige – Philips laserový epilátor číslo 1, obsahuje nástavce pro ošetření tváře, těla, podpaží a třísel.

Elektrické kartáčky Philips

Věnovat svým zubům maximální péči se vyplatí. Skvělým pomocníkem je sonický zubní kartáček Philips Sonicare, se kterým bude váš chrup zářivě čistý, bez zubního plaku. Sonická technologie funguje na principu rychlých vibrací štětin, díky nimž dochází k jemnému a maximálně účinnému čištění. A návštěvy zubaře už vás nebudou děsit ve spaní!

 • Sonický kartáček Philips Sonicare DiamondClean – součástí je praktická nabíjecí sklenice, díky níž bude váš Philips kartáček Sonicare stále připraven. Dokonale čistí i mezizubní prostory, odstraňuje zubní plak a předchází vzniku zubního kamene a kazů.
 • Sonický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean – pomáhá zuby udržovat přirozeně bělejší, důkladně je čistí a zlepšuje zdraví dásní. Součástí je praktické pouzdro.
 • Elektrický zubní kartáček Philips pro děti – pro vaše nejmenší je ideální elektrický zubní kartáček Philips Sonicare For Kids, s nímž se čištění zubů promění v zábavu.
 • Přístroj pro mezizubní hygienu Philips Sonicare AirFloss – nezapomínejte ani na mezizubní prostory, které vám hravě vyčistí ústní sprcha.

Péče o vlasy Philips

Ať už toužíte po krásně vyfoukaných vlasech, romantických loknách nebo po perfektně hladkém účesu, značka Philips nabízí vše potřebné k péči o vlasy.

 • Žehlička na vlasy Philips – v řadě StraightCare najdete žehličky na vlasy s možností regulace teploty, které dokonale narovnají vaše vlasy, a to bez poškození.
 • Fén na vlasy Philips – vysoušeč vlasů Philips z řady DryCare nebo Essential Care zajistí rychlé a šetrné fénování vlasů. Profesionální série fénů má také ionizační funkci.
 • Philips kulma na vlasy – automatická kulma Philips StyleCare Prestige vám vytvoří dokonalé vlny, a to téměř bez práce.