Pheromax Pheromone man parfém pro muže

Značka: Pheromax

Varianty Pheromax Pheromone man

  • Pheromax Pheromone man parfém pro muže 14 ml parfém pro muže 14 ml 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    Kód: PHE0002
    Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

Nahoru

Popis parfému Pheromax Pheromone man

Hodnocení

Vzhled flakonu

Výdrž vůně

Intenzita

Celkový dojem

Pheromax® Pheromone Men je vůně slibující splnění všech mužských snů. Je to esence, která dopomůže uspět na každém obchodním jednání, pomůže zapůsobit na každou ženu, k dokonalosti dotvoří každou romantickou schůzku. S touto vůní jejímu nositeli žádná žena prostě neodolá.

Pheromone Men je výtvor nejmodernějších technologií. Ukrývá v sobě totiž tu nejvyšší koncentraci feromonů. Jedná se o hormony bez zápachu, které mají vliv na stimulaci centra sexuální rozkoše. Mohou tedy výrazně ovlivnit výběr sexuálních partnerů. Přípravek Pheromone Men v sobě tedy ukrývá až magickou substanci, která z každého muže učiní neodolatelného prince pro všechny ženy.

Pheromone Men je k dostání v luxusním balení, které symbolizuje technickou dokonalost této esence. Flakon je možné kdykoliv znovu naplnit vaší oblíbenou vůní.

Nahoru

O značce Pheromax

Parfémy Pheromax | Pheromax - Pod značkou Pheromax se na trhu prodávají malé lahvičky parfémů, které obsahují vysokou koncentraci feromonů, tedy přírodních látek, které v mozku stimulují centrum sexuální rozkoše. Pheromax je produktem moderní německé technologie. Kvalita a poměr obsažených feromonů je to, čím převyšuje jakékoli jiné výrobky. Testované produkty Pheromax jsou účinné, výsledky skutečně odpovídají ceně. Podle provedených testů se potvrdilo, že pokud použijete Pheromax, jste přitažlivější pro opačné pohlaví. Vyzkoušejte a nebudete litovat.

Nahoru

Hodnocení Pheromax Pheromone man

Co si o Pheromax Pheromone man myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšínivea loreal 20%