530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Phaedon Verbena & Figtree

toaletní voda unisex 2 ml odstřik

2×
Phaedon Verbena & Figtree toaletní voda unisex 2 ml odstřik
Phaedon Verbena & Figtree toaletní voda unisex 2 ml odstřik
Phaedon Verbena & Figtree toaletní voda unisex 2 ml odstřik
2 ml odstřik
105

Kód: PHA0217 | Více než 20 ks skladem
ks
U Vás kurýrem PPL
pondělí 28. 5. 2018
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Phaedon Verbena & Figtree

Unisexová toaletní voda Phaedon Verbena & Figtree je jedinečná kompozice, jejíž vznik podnítil objev nové ingredience. Speciální frakční destilací silic verbeny se izoluje její kořeněná a dřevitá podoba. Kromě verbeny naleznete ve vůni také další symbol Provence, kterým je fíkovník. Použitím těchto ingrediencí se tak představuje vůně, která je svěží, čerstvá, přirozeně vonící a zároveň elegantní.

Esence fíkových listů a dřevitého akordu, který je obohacený citrusovou čerstvostí verbeny, se snoubí se sladkými dřívky a podmanivostí cedru. Benzoin a dubový mech dohromady vytvářejí jemnou iluzi stylizovaného fougere akordu.

Toaletní voda Verbena & Figtree od Phaedon je čerstvostí překypující vůně pro nezávislé ženy a muže. Svěží tóny verbeny a fíkovníků předurčují tuto kompozici k nošení přes den, zejména v letních měsících. Ideální pro milovníky čerstvých a provzdušněných vůní.

Složení

Složení
fík, fíkový list, pižmo, verbena
Druh vůně
aromatická, citrusová

O značce Phaedon

Parfémy Phaedon - vůně inspirované starověkými kulturami. Phaedon je mladá francouzská značka nikových (niche) parfémů. Za jejím zrodem stojí láska ke kráse, cestování a starověkým středomořským kulturám, která se promítá do všech produktů. Phaedon nabízí špičkově kvalitní toaletní vody, vysoce koncentrované parfemované vody, vonné svíčky a exkluzivní vůně pro domácnost.
Značku Phaedon založili v roce 2011 dva pařížští estéti, A. Phillipe a M. Stromberg, a pojmenovali ji po starořeckém filozofovi, Sokratově žákovi a zakladateli takzvané elidské školy Faidónovi z Élidy (Phaedon of Elis). Faidón se narodil kolem roku 400 př. n. l.  do aristokratické rodiny. Ve válce mezi Spartou a Elidou se dostal do zajetí a byl prodán do otroctví, ze kterého ho vykoupil samotný Sokrates, oslněný jeho důvtipem a krásou. Faidón se poté stal Sokratovým žákem a o mnoho let později jedním z hlavních pramenů filozofie slavného Platóna. Inspiroval mimo jiné jeho slavný dialog Phaedon.
Značka Phaedon, inspirovaná úchvatnou dobou „otců filozofie“, korunuje své jméno, poctu filozofovi Faidónovi, logem nabitým mytologickým významem. Zoomorfní emblém znázorňuje dva asyrské gryfy. Tito bájní tvorové, původně starověké skytské božstvo, které později přejala středověká mytologie a heraldika, byli považování za ochránce zlatých pokladů a dolů v oblasti Střední Asie.
Vůně značky Phaedon jsou vytvářeny ve spolupráci s renomovanými návrháři parfémů, jako je například slavný Pierre Guillaume nebo taktéž vysoce uznávaná Anne-Cecile Douveghan. Hned jedno z prvních děl značky, sladce zemitá toaletní voda pro ženy a muže Phaedon Dzhari, zaznamenalo velký úspěch a patří k nejzdařilejším interpretacím vůně datlí a vína Malaga. Mezi nejpopulárnější parfemované vody, které Phaedon nabízí v nebývale vysokých koncentracích, pak patří například (taktéž unisex) Antigua, úchvatná chyprová ovocná a současně svěže orientální vůně z roku 2013.
Nejen vůně značky Phaedon ale také jejich obaly jsou velmi originální. Flakony z kouřového skla jsou tvarované po vzoru lékárnických lahviček a zdobí je samozřejmě nádherné logo s mytologickou tématikou gryfů. Krabičky jsou dekorované pro značku typickými motivy starověkého středozemního světa. 
Vyberte si z portfolia značky Phaedon některou z vysoce koncentrovaných (30%) parfemovaných vod či toaletních vod a nechte na sebe dýchnout kouzlo dávných mytických časů provoněných bohatým aroma středomoří. Kterékoli úchvatné vonné dílo značky zrozené z lásky ke kráse a dávným kulturám a s úctou k starověkému důvtipu nápaditě obohatí vaši toaletní výbavu.
Phaedon značí parfémy stejně přívětivé, kultivované a dokonalé jako řecká architektura či tunika starověkého filozofa.

 

Hodnocení Phaedon Verbena & Figtree

Přidat novou recenzi

vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
4.0
2 hodnocení
1
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem