Phaedon Morocco Sandparfémovaná voda unisex

Phaedon Morocco Sand parfémovaná voda unisex 100 ml
Phaedon Morocco Sand parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: PHA0139 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Phaedon Morocco Sand
Složení

Phaedon Morocco Sand je orientální parfémovaná voda plná vášně a vzrušení. Vůně je inspirována marockou písčitou krajinou, kde spolu zápolí jezdci na koni pod pálavou slunce. Z pískem zalitého povrchu země vyvěrá aroma plné vášně a vzrušení, které umocní vaše osobité charisma.

Výrazný pryskyřičný akord je doplněný jantarově - animalickými a květinovými esencemi. Teplé listy kakaovníku spolu s citrusovými tóny a zázvorem, prosvětlují dřevitý, kouřem obestřený zaklad. V něm dominují zejména kakao, vetiver a guajakové dřevo. Vůně Morocco Sand je silná a majestátní jako cválající plnokrevníci.

Parfémovaná voda Phaedon Morocco Sand je hřejivá orientální vůně pro osobité ženy a vášnivé muže. Tato vůně v sobě ukrývá pořádnou dávku zdravého sebevědomí. Výrazná dominance pryskyřice a zázvoru je dokonalým zhmotněním atmosféry pískových dun a paliv slunce.

Složení

Složení
ambra, dřevité tóny, guajakové dřevo, vetiver, copahu balzám, citrusy, labdanum, kakao, zázvor
Druh vůně
orientální

O značce Phaedon

Parfémy Phaedon - vůně inspirované starověkými kulturami. Phaedon je mladá francouzská značka nikových (niche) parfémů. Za jejím zrodem stojí láska ke kráse, cestování a starověkým středomořským kulturám, která se promítá do všech produktů. Phaedon nabízí špičkově kvalitní toaletní vody, vysoce koncentrované parfemované vody, vonné svíčky a exkluzivní vůně pro domácnost.
Značku Phaedon založili v roce 2011 dva pařížští estéti, A. Phillipe a M. Stromberg, a pojmenovali ji po starořeckém filozofovi, Sokratově žákovi a zakladateli takzvané elidské školy Faidónovi z Élidy (Phaedon of Elis). Faidón se narodil kolem roku 400 př. n. l.  do aristokratické rodiny. Ve válce mezi Spartou a Elidou se dostal do zajetí a byl prodán do otroctví, ze kterého ho vykoupil samotný Sokrates, oslněný jeho důvtipem a krásou. Faidón se poté stal Sokratovým žákem a o mnoho let později jedním z hlavních pramenů filozofie slavného Platóna. Inspiroval mimo jiné jeho slavný dialog Phaedon.
Značka Phaedon, inspirovaná úchvatnou dobou „otců filozofie“, korunuje své jméno, poctu filozofovi Faidónovi, logem nabitým mytologickým významem. Zoomorfní emblém znázorňuje dva asyrské gryfy. Tito bájní tvorové, původně starověké skytské božstvo, které později přejala středověká mytologie a heraldika, byli považování za ochránce zlatých pokladů a dolů v oblasti Střední Asie.
Vůně značky Phaedon jsou vytvářeny ve spolupráci s renomovanými návrháři parfémů, jako je například slavný Pierre Guillaume nebo taktéž vysoce uznávaná Anne-Cecile Douveghan. Hned jedno z prvních děl značky, sladce zemitá toaletní voda pro ženy a muže Phaedon Dzhari, zaznamenalo velký úspěch a patří k nejzdařilejším interpretacím vůně datlí a vína Malaga. Mezi nejpopulárnější parfemované vody, které Phaedon nabízí v nebývale vysokých koncentracích, pak patří například (taktéž unisex) Antigua, úchvatná chyprová ovocná a současně svěže orientální vůně z roku 2013.
Nejen vůně značky Phaedon ale také jejich obaly jsou velmi originální. Flakony z kouřového skla jsou tvarované po vzoru lékárnických lahviček a zdobí je samozřejmě nádherné logo s mytologickou tématikou gryfů. Krabičky jsou dekorované pro značku typickými motivy starověkého středozemního světa. 
Vyberte si z portfolia značky Phaedon některou z vysoce koncentrovaných (30%) parfemovaných vod či toaletních vod a nechte na sebe dýchnout kouzlo dávných mytických časů provoněných bohatým aroma středomoří. Kterékoli úchvatné vonné dílo značky zrozené z lásky ke kráse a dávným kulturám a s úctou k starověkému důvtipu nápaditě obohatí vaši toaletní výbavu.
Phaedon značí parfémy stejně přívětivé, kultivované a dokonalé jako řecká architektura či tunika starověkého filozofa.

Recenze Phaedon Morocco Sand