530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Phaedon Lentisque

toaletní voda unisex 2 ml odstřik

Phaedon Lentisque toaletní voda unisex 2 ml odstřik
Phaedon Lentisque toaletní voda unisex 2 ml odstřik
Phaedon Lentisque toaletní voda unisex 2 ml odstřik
Phaedon Lentisque toaletní voda unisex 2 ml odstřik
Phaedon Lentisque toaletní voda unisex 2 ml odstřik
Phaedon Lentisque toaletní voda unisex 2 ml odstřik
Phaedon Lentisque toaletní voda unisex 2 ml odstřik
Phaedon Lentisque toaletní voda unisex 2 ml odstřik
2 ml odstřik
106

Kód: PHA0202 | Více než 20 ks skladem
ks
Zásilkovna
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Phaedon Lentisque

Phaedon Lentisque je pryskyřičně-dřevitá toaletní voda, která je celá prodchnutá okouzlující vůní pistácie. Vůně Lentisque vás přenese až do Středomoří, kde hojně rostou pistáciové keře a jejich příjemné aroma se všude vznáší vzduchem.

Nezaměnitelná vůně pistácie je v této kompozici sofistikovaně doplněna galbanem, které ještě více umocňuje jedinečnost této netypické ingredience. Pistácii v toaletních vodách totiž naleznete jen zřídka. V srdci vůně se spolu snoubí esence labdana se suchými dřevitými tóny. Pryskyřicové akordy se postupně začnou napojovat na závěr vůně, kterému vévodí vetiver.

Unisexová vůně Phaedon Lentisque v sobě ukrývá aroma středomořského svahu. Svým prosluněným charakterem je tak ideálním denním parfémem pro všechny ženy i muže, kteří se rádi zahalují do závoje zajímavých dřevitých vůní prohřátých slunečními paprsky.

 

Složení

Složení
cedr, dřevité tóny, galbanum, labdanum, masticha, vetiver
Druh vůně
dřevitá, květinová

O značce Phaedon

Parfémy Phaedon - vůně inspirované starověkými kulturami. Phaedon je mladá francouzská značka nikových (niche) parfémů. Za jejím zrodem stojí láska ke kráse, cestování a starověkým středomořským kulturám, která se promítá do všech produktů. Phaedon nabízí špičkově kvalitní toaletní vody, vysoce koncentrované parfemované vody, vonné svíčky a exkluzivní vůně pro domácnost.
Značku Phaedon založili v roce 2011 dva pařížští estéti, A. Phillipe a M. Stromberg, a pojmenovali ji po starořeckém filozofovi, Sokratově žákovi a zakladateli takzvané elidské školy Faidónovi z Élidy (Phaedon of Elis). Faidón se narodil kolem roku 400 př. n. l.  do aristokratické rodiny. Ve válce mezi Spartou a Elidou se dostal do zajetí a byl prodán do otroctví, ze kterého ho vykoupil samotný Sokrates, oslněný jeho důvtipem a krásou. Faidón se poté stal Sokratovým žákem a o mnoho let později jedním z hlavních pramenů filozofie slavného Platóna. Inspiroval mimo jiné jeho slavný dialog Phaedon.
Značka Phaedon, inspirovaná úchvatnou dobou „otců filozofie“, korunuje své jméno, poctu filozofovi Faidónovi, logem nabitým mytologickým významem. Zoomorfní emblém znázorňuje dva asyrské gryfy. Tito bájní tvorové, původně starověké skytské božstvo, které později přejala středověká mytologie a heraldika, byli považování za ochránce zlatých pokladů a dolů v oblasti Střední Asie.
Vůně značky Phaedon jsou vytvářeny ve spolupráci s renomovanými návrháři parfémů, jako je například slavný Pierre Guillaume nebo taktéž vysoce uznávaná Anne-Cecile Douveghan. Hned jedno z prvních děl značky, sladce zemitá toaletní voda pro ženy a muže Phaedon Dzhari, zaznamenalo velký úspěch a patří k nejzdařilejším interpretacím vůně datlí a vína Malaga. Mezi nejpopulárnější parfemované vody, které Phaedon nabízí v nebývale vysokých koncentracích, pak patří například (taktéž unisex) Antigua, úchvatná chyprová ovocná a současně svěže orientální vůně z roku 2013.
Nejen vůně značky Phaedon ale také jejich obaly jsou velmi originální. Flakony z kouřového skla jsou tvarované po vzoru lékárnických lahviček a zdobí je samozřejmě nádherné logo s mytologickou tématikou gryfů. Krabičky jsou dekorované pro značku typickými motivy starověkého středozemního světa. 
Vyberte si z portfolia značky Phaedon některou z vysoce koncentrovaných (30%) parfemovaných vod či toaletních vod a nechte na sebe dýchnout kouzlo dávných mytických časů provoněných bohatým aroma středomoří. Kterékoli úchvatné vonné dílo značky zrozené z lásky ke kráse a dávným kulturám a s úctou k starověkému důvtipu nápaditě obohatí vaši toaletní výbavu.
Phaedon značí parfémy stejně přívětivé, kultivované a dokonalé jako řecká architektura či tunika starověkého filozofa.

 

Hodnocení Phaedon Lentisque

Přidat novou recenzi

vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!