Phaedon Dzharitoaletní voda unisex

Phaedon Dzhari toaletní voda unisex 100 ml
Phaedon Dzhari toaletní voda unisex 100 ml
toaletní voda unisex 100 ml

Kód: PHA0130 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Phaedon Dzhari
Složení

Toaletní voda Phaedon Dzhari je pojmenovaná po větru, který vane z Libyjské pouště. Vůně Dzari evokuje rozpálenou zem a aroma trhů s kořením. S touto vůní se budete cítit velice sebejistě a zároveň elegantně.

Phaedon Dzhari je jako hra světla a stínu. Dřevité, suché a téměř minerální facety vůně kontrastují se sladkostí vůně vína z Malagy. Sluncem vysušené datle se snoubí s okouzlujícími fazolemi tonka. Zemité tóny vůně Dzhari si podmaní vaše okolí. Svým hřejivým charakterem je vůně předurčena pro nošení v chladnějších měsících.

Tajuplná až mystická toaletní voda Dzhari od Phaedon je velice originální, suchá a nasládlá vůně pro zeny i muže. Je to přenesení se do Severní Afriky a vystavení se vánku horkého a suchého vzduchu. Tento vánek vás nasytí nasládlou směsicí vůní, která zanechá vzrušující pocit na vaší kůži.

Složení

Složení
tonka fazole, datle, zemité tóny
Druh vůně
orientální

O značce Phaedon

Parfémy Phaedon - vůně inspirované starověkými kulturami. Phaedon je mladá francouzská značka nikových (niche) parfémů. Za jejím zrodem stojí láska ke kráse, cestování a starověkým středomořským kulturám, která se promítá do všech produktů. Phaedon nabízí špičkově kvalitní toaletní vody, vysoce koncentrované parfemované vody, vonné svíčky a exkluzivní vůně pro domácnost.
Značku Phaedon založili v roce 2011 dva pařížští estéti, A. Phillipe a M. Stromberg, a pojmenovali ji po starořeckém filozofovi, Sokratově žákovi a zakladateli takzvané elidské školy Faidónovi z Élidy (Phaedon of Elis). Faidón se narodil kolem roku 400 př. n. l.  do aristokratické rodiny. Ve válce mezi Spartou a Elidou se dostal do zajetí a byl prodán do otroctví, ze kterého ho vykoupil samotný Sokrates, oslněný jeho důvtipem a krásou. Faidón se poté stal Sokratovým žákem a o mnoho let později jedním z hlavních pramenů filozofie slavného Platóna. Inspiroval mimo jiné jeho slavný dialog Phaedon.
Značka Phaedon, inspirovaná úchvatnou dobou „otců filozofie“, korunuje své jméno, poctu filozofovi Faidónovi, logem nabitým mytologickým významem. Zoomorfní emblém znázorňuje dva asyrské gryfy. Tito bájní tvorové, původně starověké skytské božstvo, které později přejala středověká mytologie a heraldika, byli považování za ochránce zlatých pokladů a dolů v oblasti Střední Asie.
Vůně značky Phaedon jsou vytvářeny ve spolupráci s renomovanými návrháři parfémů, jako je například slavný Pierre Guillaume nebo taktéž vysoce uznávaná Anne-Cecile Douveghan. Hned jedno z prvních děl značky, sladce zemitá toaletní voda pro ženy a muže Phaedon Dzhari, zaznamenalo velký úspěch a patří k nejzdařilejším interpretacím vůně datlí a vína Malaga. Mezi nejpopulárnější parfemované vody, které Phaedon nabízí v nebývale vysokých koncentracích, pak patří například (taktéž unisex) Antigua, úchvatná chyprová ovocná a současně svěže orientální vůně z roku 2013.
Nejen vůně značky Phaedon ale také jejich obaly jsou velmi originální. Flakony z kouřového skla jsou tvarované po vzoru lékárnických lahviček a zdobí je samozřejmě nádherné logo s mytologickou tématikou gryfů. Krabičky jsou dekorované pro značku typickými motivy starověkého středozemního světa. 
Vyberte si z portfolia značky Phaedon některou z vysoce koncentrovaných (30%) parfemovaných vod či toaletních vod a nechte na sebe dýchnout kouzlo dávných mytických časů provoněných bohatým aroma středomoří. Kterékoli úchvatné vonné dílo značky zrozené z lásky ke kráse a dávným kulturám a s úctou k starověkému důvtipu nápaditě obohatí vaši toaletní výbavu.
Phaedon značí parfémy stejně přívětivé, kultivované a dokonalé jako řecká architektura či tunika starověkého filozofa.

Recenze Phaedon Dzhari