Phaedon Burst of Summer

toaletní voda unisex 100 ml

1×
Phaedon Burst of Summer toaletní voda unisex 100 ml
Phaedon Burst of Summer toaletní voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: PHA0195 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Phaedon Burst of Summer
100 ml

Popis parfému Phaedon Burst of Summer

Luxusní toaletní voda Phaedon Burst of Summer je skutečnou ódou na léto. Vůně v sobě ukrývá šťavnaté ovoce vyhřáté třpytivými slunečními paprsky. Svéráznost a nespoutanost této hravé esence naprosto zajisté nadchne vás i vaše okolí!

Každá kapka vzrušující vůně Phaedon Burst of Summer s sebou přináší šťavnatý výbuch léta. Nejprve vás uchvátí osvěžující citrusové tóny doplněné bergamotem, který ještě více umocňuje čerstvý úvod této vůně. Postupně se začne přidávat sladké ovoce, které ve vás vyvolá touhu po opravdovém letním pokušení. Svůdná jahoda se snoubí se šťávou z bílé broskve. Ananas vás obklopí atmosférou exotických míst a rozkvetlá frézie pohladí vaše smysly. Základem vůně Burst of Summer prostupují teplé tóny santalového dřeva a vzrušující vanilky. Vaši smyslnost zvýrazní čisté pižmo.

Vychutnejte si atmosféru pravého středomořského léta! Parfémovaná voda Phaedon Burst of Summer je plná života, slunce a dobré nálady. Perfektně doplní moderní muže i ženy a její aroma vám rozjasní den. Projděte se po středomořském trhu a nasajte vůni ovocných stánků s neobyčejně vzrušující toaletní vodou Phaedon Burst of Summer!

Složení

Hlava
bergamot, citron
Srdce
ananas, bílá broskev, frézie, jahoda
Základ
kašmeran, pižmo, santalové dřevo, vanilka
Druh vůně
květinová, ovocná

O značce Phaedon

Parfémy Phaedon - vůně inspirované starověkými kulturami. Phaedon je mladá francouzská značka nikových (niche) parfémů. Za jejím zrodem stojí láska ke kráse, cestování a starověkým středomořským kulturám, která se promítá do všech produktů. Phaedon nabízí špičkově kvalitní toaletní vody, vysoce koncentrované parfemované vody, vonné svíčky a exkluzivní vůně pro domácnost.
Značku Phaedon založili v roce 2011 dva pařížští estéti, A. Phillipe a M. Stromberg, a pojmenovali ji po starořeckém filozofovi, Sokratově žákovi a zakladateli takzvané elidské školy Faidónovi z Élidy (Phaedon of Elis). Faidón se narodil kolem roku 400 př. n. l.  do aristokratické rodiny. Ve válce mezi Spartou a Elidou se dostal do zajetí a byl prodán do otroctví, ze kterého ho vykoupil samotný Sokrates, oslněný jeho důvtipem a krásou. Faidón se poté stal Sokratovým žákem a o mnoho let později jedním z hlavních pramenů filozofie slavného Platóna. Inspiroval mimo jiné jeho slavný dialog Phaedon.
Značka Phaedon, inspirovaná úchvatnou dobou „otců filozofie“, korunuje své jméno, poctu filozofovi Faidónovi, logem nabitým mytologickým významem. Zoomorfní emblém znázorňuje dva asyrské gryfy. Tito bájní tvorové, původně starověké skytské božstvo, které později přejala středověká mytologie a heraldika, byli považování za ochránce zlatých pokladů a dolů v oblasti Střední Asie.
Vůně značky Phaedon jsou vytvářeny ve spolupráci s renomovanými návrháři parfémů, jako je například slavný Pierre Guillaume nebo taktéž vysoce uznávaná Anne-Cecile Douveghan. Hned jedno z prvních děl značky, sladce zemitá toaletní voda pro ženy a muže Phaedon Dzhari, zaznamenalo velký úspěch a patří k nejzdařilejším interpretacím vůně datlí a vína Malaga. Mezi nejpopulárnější parfemované vody, které Phaedon nabízí v nebývale vysokých koncentracích, pak patří například (taktéž unisex) Antigua, úchvatná chyprová ovocná a současně svěže orientální vůně z roku 2013.
Nejen vůně značky Phaedon ale také jejich obaly jsou velmi originální. Flakony z kouřového skla jsou tvarované po vzoru lékárnických lahviček a zdobí je samozřejmě nádherné logo s mytologickou tématikou gryfů. Krabičky jsou dekorované pro značku typickými motivy starověkého středozemního světa. 
Vyberte si z portfolia značky Phaedon některou z vysoce koncentrovaných (30%) parfemovaných vod či toaletních vod a nechte na sebe dýchnout kouzlo dávných mytických časů provoněných bohatým aroma středomoří. Kterékoli úchvatné vonné dílo značky zrozené z lásky ke kráse a dávným kulturám a s úctou k starověkému důvtipu nápaditě obohatí vaši toaletní výbavu.
Phaedon značí parfémy stejně přívětivé, kultivované a dokonalé jako řecká architektura či tunika starověkého filozofa.

Recenze Phaedon Burst of Summer

Přidat novou recenzi

4.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem