Peter Thomas Roth Water Drench

kosmetická sada I.

Peter Thomas Roth Water Drench kosmetická sada I.
Peter Thomas Roth Water Drench kosmetická sada I.
Peter Thomas Roth Water Drench kosmetická sada I.
Doprava zdarma
1 619

Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: PTR0075 | Více než 5 ks skladem

Sada obsahuje: hydratační pleťový krém s kyselinou hyaluronovou 48 ml + odličovací a čisticí krém s kyselinou hyaluronovou 30 ml + hydratační pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou 15 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Peter Thomas Roth Water Drench
| 1 619

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Peter Thomas Roth

Peter Thomas Roth založil stejnojmennou značku luxusní péče o pleť a pokožku s jasným cílem. A to kombinovat přísady nejvyšší kvality v nejefektivnějších koncentracích s progresivní pokročilou technologií.

Peterova rodina vlastnila lázně v Maďarsku, a tak péče o pleť a pokožku byla neodmyslitelně součástí jeho dědictví. Osvědčené a uklidňují bahenní rituály a minerály nalezené v maďarských termálních pramenech spojil s technologiemi 21. století a vytvořil péči, která je přizpůsobena individuálním potřebám každé pleti.

Jeho vášeň pro péči o pleť byla odvozena ze snahy najít efektivní produkty pro sebe samého. Zpočátku se zaměřil na akné a v touze najít ty nejlepší nástroje pro potřebnou péči rozšiřoval dál své portfolio. Dnes v nabídce značky Peter Thomas Roth můžete najít komplexní řadu luxusní kosmetiky, která zahrnuje nejkvalitnější přípravky pro každodenní péči od hlavy až k patě.