Peter Thomas Roth Un-Wrinkle

kosmetická sada I.

Peter Thomas Roth Un-Wrinkle kosmetická sada I.
Peter Thomas Roth Un-Wrinkle kosmetická sada I.
Peter Thomas Roth Un-Wrinkle kosmetická sada I.
Speciální sleva
kosmetická sada I.
1 459

Kód: PTR02062 | 1 ks skladem

Lehce pomačkaný obal | Obsah výrobku: 100%

Sada obsahuje: pleťové sérum na hluboké vrásky Turbo 15 ml + tonizující voda vyhlazující vrásky Turbo 30 ml + peelingové pleťové tamponky 20 ks + protivráskový noční krém 8 ml

ks
Večerní doručení Ostrava
Již zítra pondělí 25. 3. 2019
Osobní odběr
Již dnes
Peter Thomas Roth Un-Wrinkle
kosmetická sada I. | 1 459

Popis kosmetiky Peter Thomas Roth Un-Wrinkle

Omlazující kosmetická sada pleťového séra, nočního krému, pleťového tonika a peelingových polštářků Peter Thomas Roth Un-Wrinkle® Kit účinně zbavuje i hlubokých a mimických vrásek.

UN-WRINKLE TURBO™ FACE SERUM
Nesmírně účinné pleťové sérum na hluboké vrásky redukuje viditelnost i těch nejtvrdošíjnějších vrásek. Bojuje i proti mimickým vráskám na čele, nosoretním rýhám či linkám u pokleslých koutků.

UN-WRINKLE® NIGHT
Noční krém s omlazujícími peptidy a neuropeptidy zbavuje viditelných projevů poškození vlivem prostředí, redukuje viditelnost pórů a celkově revitalizuje vzhled pleti. Pleť se stává jemnou, hladkou a viditelně omlazenou.

UN-WRINKLE TURBO™ LINE SMOOTHING TONING LOTION
Pleťové tonikum s 18 omlazujícími peptidy a neuropeptidy vyhlazuje i ty nejtvrdošíjnější linky a vrásky. Pomáhá odstranit nečistoty a toxiny, osvěžuje, zjemňuje a zanechává pleť v rovnováze.

UN-WRINKLE® PEEL PADS
Jemný a přitom účinný denní peeling se speciálním roztokem alfa, beta a gamma kyselin, botanickými extrakty a antioxidanty odstraňuje odumřelé buňky a pomáhá odhalit čistou, zářivou a viditelně revitalizovanou pleť.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Věk
vrásky, zralá pleť

O značce Peter Thomas Roth

Peter Thomas Roth založil stejnojmennou značku luxusní péče o pleť a pokožku s jasným cílem. A to kombinovat přísady nejvyšší kvality v nejefektivnějších koncentracích s progresivní pokročilou technologií.

Peterova rodina vlastnila lázně v Maďarsku, a tak péče o pleť a pokožku byla neodmyslitelně součástí jeho dědictví. Osvědčené a uklidňují bahenní rituály a minerály nalezené v maďarských termálních pramenech spojil s technologiemi 21. století a vytvořil péči, která je přizpůsobena individuálním potřebám každé pleti.

Jeho vášeň pro péči o pleť byla odvozena ze snahy najít efektivní produkty pro sebe samého. Zpočátku se zaměřil na akné a v touze najít ty nejlepší nástroje pro potřebnou péči rozšiřoval dál své portfolio. Dnes v nabídce značky Peter Thomas Roth můžete najít komplexní řadu luxusní kosmetiky, která zahrnuje nejkvalitnější přípravky pro každodenní péči od hlavy až k patě.