Peter Thomas Roth Skin to Die For

matující podkladová báze

Peter Thomas Roth Skin to Die For matující podkladová báze
Peter Thomas Roth Skin to Die For matující podkladová báze
Peter Thomas Roth Skin to Die For matující podkladová báze
Doprava zdarma
30 ml
1 471

Kód: PTR0068 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Peter Thomas Roth Skin to Die For
30 ml | 1 471

Popis kosmetiky Peter Thomas Roth Skin to Die For

Podkladová báze Peter Thomas Roth Skin to Die For dokonale vyhladí pleť, připraví ji na nanesení make-upu a zaručí delší výdrž vašeho líčení.

Vlastnosti:

  • zmatňuje
  • vyhlazuje vrásky
  • vyplňuje póry

Jak používat:
Rovnoměrně a důkladně rozetřete. Poté aplikujte make-up.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Peter Thomas Roth

Peter Thomas Roth založil stejnojmennou značku luxusní péče o pleť a pokožku s jasným cílem. A to kombinovat přísady nejvyšší kvality v nejefektivnějších koncentracích s progresivní pokročilou technologií.

Peterova rodina vlastnila lázně v Maďarsku, a tak péče o pleť a pokožku byla neodmyslitelně součástí jeho dědictví. Osvědčené a uklidňují bahenní rituály a minerály nalezené v maďarských termálních pramenech spojil s technologiemi 21. století a vytvořil péči, která je přizpůsobena individuálním potřebám každé pleti.

Jeho vášeň pro péči o pleť byla odvozena ze snahy najít efektivní produkty pro sebe samého. Zpočátku se zaměřil na akné a v touze najít ty nejlepší nástroje pro potřebnou péči rozšiřoval dál své portfolio. Dnes v nabídce značky Peter Thomas Roth můžete najít komplexní řadu luxusní kosmetiky, která zahrnuje nejkvalitnější přípravky pro každodenní péči od hlavy až k patě.