Peter Thomas Roth Irish Moor Mud

kosmetická sada I.

Peter Thomas Roth Irish Moor Mud kosmetická sada I.
Peter Thomas Roth Irish Moor Mud kosmetická sada I.
Peter Thomas Roth Irish Moor Mud kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: PTR0053 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: čisticí gel na obličej 125 ml + čisticí černá maska 50 ml + kartáček na čištění pleti

Peter Thomas Roth Irish Moor Mud
kosmetická sada I.

Popis kosmetiky Peter Thomas Roth Irish Moor Mud

Sada čisticího gelu na obličej, čisticí černé masky a kartáčku na čištění pleti Peter Thomas Roth Irish Moor Mud MOOR PLEASE! pomáhá k dokonalé očistě, detoxikaci a hydrataci pleti.

IRISH MOOR MUD PURIFYING CLEANSING GEL
Čisticí pleťový gel, založený na irském bahně z vřesoviště, vzniklém přirozeným, tisíce let probíhajícím rozkladem bylin, květin a dalších rostlin, hloubkově čistí bez vysoušení.

IRISH MOOR MUD PURIFYING BLACK MASK
Čisticí černá maska s irským bahnem z vřesoviště, chaluhami, sopečným prachem a aktivním uhlí, hydratuje a zbavuje pleť nečistot a otoků.

MASKTASKER™ MASK APPLICATION & REMOVAL TOOL
Speciální univerzální nástroj usnadňující a zvyšující účinnost čištění pleti pomáhá aplikovat a odstraňovat kosmetické produkty. Hodí se k použití na pleť obličeje i pokožku těla.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Věk
vrásky, zralá pleť

O značce Peter Thomas Roth

Peter Thomas Roth založil stejnojmennou značku luxusní péče o pleť a pokožku s jasným cílem. A to kombinovat přísady nejvyšší kvality v nejefektivnějších koncentracích s progresivní pokročilou technologií.

Peterova rodina vlastnila lázně v Maďarsku, a tak péče o pleť a pokožku byla neodmyslitelně součástí jeho dědictví. Osvědčené a uklidňují bahenní rituály a minerály nalezené v maďarských termálních pramenech spojil s technologiemi 21. století a vytvořil péči, která je přizpůsobena individuálním potřebám každé pleti.

Jeho vášeň pro péči o pleť byla odvozena ze snahy najít efektivní produkty pro sebe samého. Zpočátku se zaměřil na akné a v touze najít ty nejlepší nástroje pro potřebnou péči rozšiřoval dál své portfolio. Dnes v nabídce značky Peter Thomas Roth můžete najít komplexní řadu luxusní kosmetiky, která zahrnuje nejkvalitnější přípravky pro každodenní péči od hlavy až k patě.