Peter Thomas Roth Firmx

kosmetická sada I.

Peter Thomas Roth Firmx kosmetická sada I.
Peter Thomas Roth Firmx kosmetická sada I.
Peter Thomas Roth Firmx kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: PTR0036 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: omlazující formující krém na obličej a krk 30 ml + masážní roller

Peter Thomas Roth Firmx
kosmetická sada I.

Popis kosmetiky Peter Thomas Roth Firmx

Sada omlazujícího formujícího krému na obličej a krk a masážního rolleru Peter Thomas Roth Firmx Face and Neck Contouring Cream + Tool účinně omlazuje a definuje kontury vaší tváře.

FIRMx® FACE AND NECK CONTOURING CREAM
Luxusní pleťový krém s 23% roztokem speciálního koktejlu aktivních látek Growth Factor Extreme NeuroComplex™ vyrovnává tón pleti, vylepšuje elasticitu a pomáhá získat zpět mladistvé kontury tváře.

FIRMx® CONTOURING TOOL 1 CONTOURING TOOL
Konturovací nástroj, navržený tak, aby vyhovoval různým tvarům obličeje, ještě zvyšuje účinky krému FIRMx. Šetrně a příjemně masíruje pleť, pomáhá optimální distribuci a absorpci krému a pomáhá k vylepšení elasticity a pevnosti pleti.

Vlastnosti

Podle problému pleti
vrásky a linky, zpevnění a lifting
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Věk
vrásky, zralá pleť

O značce Peter Thomas Roth

Peter Thomas Roth založil stejnojmennou značku luxusní péče o pleť a pokožku s jasným cílem. A to kombinovat přísady nejvyšší kvality v nejefektivnějších koncentracích s progresivní pokročilou technologií.

Peterova rodina vlastnila lázně v Maďarsku, a tak péče o pleť a pokožku byla neodmyslitelně součástí jeho dědictví. Osvědčené a uklidňují bahenní rituály a minerály nalezené v maďarských termálních pramenech spojil s technologiemi 21. století a vytvořil péči, která je přizpůsobena individuálním potřebám každé pleti.

Jeho vášeň pro péči o pleť byla odvozena ze snahy najít efektivní produkty pro sebe samého. Zpočátku se zaměřil na akné a v touze najít ty nejlepší nástroje pro potřebnou péči rozšiřoval dál své portfolio. Dnes v nabídce značky Peter Thomas Roth můžete najít komplexní řadu luxusní kosmetiky, která zahrnuje nejkvalitnější přípravky pro každodenní péči od hlavy až k patě.