Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox

hydratační gelová maska na oči

Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox hydratační gelová maska na oči
Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox hydratační gelová maska na oči
Doprava zdarma
30 Pairs 30 ks
1 239

Kód: PTR0054 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
pondělí 26. 8. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 25. 8. 2019
Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox
30 Pairs 30 ks | 1 239

Popis produktu Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox

Sada čisticího gelu na obličej, čisticí černé masky a kartáčku na čištění pleti Peter Thomas Roth Irish Moor Mud MOOR PLEASE! pomáhá k dokonalé očistě, detoxikaci a hydrataci pleti.

IRISH MOOR MUD PURIFYING CLEANSING GEL
Čisticí pleťový gel, založený na irském bahně z vřesoviště, vzniklém přirozeným, tisíce let probíhajícím rozkladem bylin, květin a dalších rostlin, hloubkově čistí bez vysoušení.

IRISH MOOR MUD PURIFYING BLACK MASK
Čisticí černá maska s irským bahnem z vřesoviště, chaluhami, sopečným prachem a aktivním uhlí, hydratuje a zbavuje pleť nečistot a otoků.

MASKTASKER™ MASK APPLICATION & REMOVAL TOOL
Speciální univerzální nástroj usnadňující a zvyšující účinnost čištění pleti pomáhá aplikovat a odstraňovat kosmetické produkty. Hodí se k použití na pleť obličeje i pokožku těla.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti, vrásky a zralá pleť
Účinek
anti-age, hydratace, proti tmavým kruhům
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Peter Thomas Roth

Peter Thomas Roth založil stejnojmennou značku luxusní péče o pleť a pokožku s jasným cílem. A to kombinovat přísady nejvyšší kvality v nejefektivnějších koncentracích s progresivní pokročilou technologií.

Peterova rodina vlastnila lázně v Maďarsku, a tak péče o pleť a pokožku byla neodmyslitelně součástí jeho dědictví. Osvědčené a uklidňují bahenní rituály a minerály nalezené v maďarských termálních pramenech spojil s technologiemi 21. století a vytvořil péči, která je přizpůsobena individuálním potřebám každé pleti.

Jeho vášeň pro péči o pleť byla odvozena ze snahy najít efektivní produkty pro sebe samého. Zpočátku se zaměřil na akné a v touze najít ty nejlepší nástroje pro potřebnou péči rozšiřoval dál své portfolio. Dnes v nabídce značky Peter Thomas Roth můžete najít komplexní řadu luxusní kosmetiky, která zahrnuje nejkvalitnější přípravky pro každodenní péči od hlavy až k patě.