PerspirexOriginal antiperspirant roll-on s účinkem 3 - 5 dní

45×
Perspirex Original antiperspirant roll-on s účinkem 3 - 5 dní
Perspirex Original antiperspirant roll-on s účinkem 3 - 5 dní
20 ml

Kód: PRX0961 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Pusťte se do nákupů a získejte 10% slevu na všechny parfémy a kosmetiku s kódem notino. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis Perspirex Original
Vlastnosti

Nenechte se obtěžovat potem. Perspirex Original antiperspirant roll-on představuje ochranu před pocením, která vás nezklame!

Vlastnosti:

  • dlouhodobě zabraňuje pocení
  • účinně redukuje zápach
  • klinicky testovaná formule
  • jedna aplikace působí 3 až 5 dní
  • bez parfemace

Jak aplikovat:
Těsně před spaním aplikujte na suchou a neporušenou pokožku. Ráno omyjte a znovu nenanášejte. Opakujte další večer, dokud nedosáhnete požadovaného efektu (obvykle do 7 dní). Poté používejte 2× až 3× týdne. Perspirex je možné používat souběžně s klasickými parfémovanými deodoranty.

Vlastnosti

Druh balení
roll-on
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

Napsali jsme o Perspirex Original
Články

O značce Perspirex

Produkty značky Perspirex nabízejí vysoce spolehlivou ochranu proti pocení! Bojujete každý den s problémy, které vám způsobuje nadměrné pocení? Vysoce účinné antiperspiranty dokážou spolehlivě regulovat pocení v podpaží, na dlaních a chodidlech až po dobu několik dnů!
Antiperspiranty Perspirex obsahují speciální technologii, která vytváří dočasnou gelovou výplň v pórech pokožky a zabraňuje potu dostat se na její povrch. Tento gel se postupně ztrácí s přirozenou obnovou kožních buněk. Produkty jsou bez parfemace.
Značka Perspirex existuje na trhu již od roku 1979 a od té doby přesvědčila o účincích svých antiperspirantů zákazníky po celém světě. Díky antiperspirantům Perspirex se tak nebudete muset omezovat ve vašem aktivním životním stylu a získáte nové sebevědomí! Zvítězte i vy nad nepříjemným potem, díky antiperspirantům Perspirex!

Recenze Perspirex Original45