Perspirex Comfortantiperspirant roll-on s účinkem 3 - 5 dní

30×
Perspirex Comfort antiperspirant roll-on s účinkem 3 - 5 dní
Perspirex Comfort antiperspirant roll-on s účinkem 3 - 5 dní
20 ml

Kód: PRX0954 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Perspirex Comfort
Vlastnosti

Popis:
Antiperspirant roll-on s účinkem 3 - 5 dní Comfort z portfolia specializované značky produktů proti pocení Perspirex dlouhodobě chrání svěžest a zajišťuje pleti komfortní pocit.

Kuličkový antiperspirant Perspirex Comfort účinně chrání před pocením a tělesným zápachem a současně díky speciálnímu systému CPX nedráždí a zajišťuje pokožce pocit pohodlí. Je bez parfemace a jeho účinky jsou klinicky prokázané.

Účinky:

  • chrání před pocením a tělesným zápachem
  • účinkuje 3 - 5 dní
  • nedráždí, zajišťuje pokožce pocit komfortu
  • je bez parfemace

Jak aplikovat:
Nanášejte před spaním na osušenou pokožku v podpaží. Ráno opláchněte.

Vlastnosti

Druh balení
roll-on
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Perspirex

p>Produkty značky Perspirex nabízejí vysoce spolehlivou ochranu proti pocení! Bojujete každý den s problémy, které vám způsobuje nadměrné pocení? Vysoce účinné antiperspiranty dokážou spolehlivě regulovat pocení v podpaží, na dlaních a chodidlech až po dobu několik dnů!
Antiperspiranty Perspirex obsahují speciální technologii, která vytváří dočasnou gelovou výplň v pórech pokožky a zabraňuje potu dostat se na její povrch. Tento gel se postupně ztrácí s přirozenou obnovou kožních buněk. Produkty jsou bez parfemace.
Značka Perspirex existuje na trhu již od roku 1979 a od té doby přesvědčila o účincích svých antiperspirantů zákazníky po celém světě. Díky antiperspirantům Perspirex se tak nebudete muset omezovat ve vašem aktivním životním stylu a získáte nové sebevědomí! Zvítězte i vy nad nepříjemným potem, díky antiperspirantům Perspirex!

Recenze Perspirex Comfort