Perry Ellis 360° Whiteparfémovaná voda pro ženy

Perry Ellis 360° White parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Perry Ellis 360° White parfémovaná voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: PER0062 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Perry Ellis 360° White
Složení

Parfémovaná voda pro ženy Perry Ellis 360° White je sladkým pohlazením na duši. Opojným lékem pro čichové smysly, které se probudí na základě vonné vanilky a dalších květinových tónů. Staňte se elegantní a smyslnou ženou, jež ukáže svoji nedobytnou tvář.

Již samotný název parfémované vody Perry Ellis 360° White do určité míry prozrazuje, že očekávat můžete svěží zahalení do květinového oparu. Spojení mandarinky, papriky, orchideje a oranžových květů je výsledkem dlouhodobé práce, jež přináší tížená ovace. Sexappeal a potřebnou hravost.

Decentní flakónek Perry Ellis 360° White láká na velké překvapení, které se opravdu koná. Parfémovaná voda se stane nedílnou součástí jakékoliv společenské události. Vůně určená pro každodenní nošení, s níž se uložíte do rozkvetlé louky květin a budete relaxovat.

Složení

Hlava
paprika, mandarinka
Srdce
květ pomerančovníku, orchidej
Základ
ambra, pižmo, vanilka
Druh vůně
květinová

O značce Perry Ellis

Parfémy Perry | Ellis Perry Ellis – Perry Ellis se narodil v roce 1940 ve Virginii ve Spojených státech amerických. Mezi léty 1963 až 1967 pracoval pro obchodní dům Miller Rhodos v Richmondu. V roce 1974 se stal módním návrhářem sportovních kolekcí Vera, o rok později začal prodávat módu pod vlastní značkou. Ve svých 46 letech zemřel, Rada amerických módních návrhářů zavedla cenu pro nové talenty v oblasti módy na památku tohoto velkého návrháře. Parfémy Perry Ellis odkazují na jeho pracovitost, úspěch a talent.

Recenze Perry Ellis 360° White