Perris Monte Carlo Santal du Pacifuque parfémovaná voda unisex

Perris Monte Carlo Santal du Pacifuque parfémovaná voda unisex
Perris Monte Carlo Santal du Pacifuque parfémovaná voda unisex
100 ml

Kód: PMC0144 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Perris Monte Carlo Santal du Pacifuque
Složení

Parfémovaná voda Perris Monte Carlo Santal du Pacifuque je neobyčejně smyslná a návyková vůně, jež si zamilujete vy i vaše okolí!

  • kořenitá dřevitá vůně
  • květinová vůně
  • unisex vůně – pro muže i pro ženy
  • na každodenní nošení

Složení

Druh vůně
dřevitá

O značce Perris Monte Carlo

Parfémy značky Perris Monte Carlo vás zaujmou svojí rozmanitostí a nebývale podmanivým aroma, kterého je docíleno pečlivým výběrem těch nejvíce výjimečných a ušlechtilých surovin. V parfémech Perris Monte Carlo naleznete klasické i moderní tóny, stejně jako orientální akordy, které v sobě ukrývají kouzlo dálek. Parfémy Perris Monte Carlo jsou inspirované cestováním a poznáváním různých kultur, tradic a zajímavých surovin.

Monacká značka Perris Monte Carlo se na trhu s vůněmi objevila teprve nedávno, v roce 2012. Za tak krátkou chvíli si ovšem vydobyla zasloužené místo mezi těmi nejžádanějšími parfémy. Pro tuto značku jsou typické luxusní zlaté flakony, které jsou perfektním symbolem pravého luxusu. Každý parfém Perris Monte Carlo je velice exkluzivním kouskem, který vás dokáže zahalit do svého okouzlujícího závoje svůdnosti a elegance. Dopřejte si něco skutečně výjimečného! Vyzkoušejte některý z exkluzivních parfémů Perris Monte Carlo.

Recenze Perris Monte Carlo Santal du Pacifuque