Skip to main content

Perris Monte CarloSantal du Pacifuque parfémovaná voda unisex

Perris Monte Carlo Santal du Pacifuque parfémovaná voda unisex
Perris Monte Carlo Santal du Pacifuque parfémovaná voda unisex
100 ml
3 872

3 ks skladem | Kód: PMC0144
1
U Vás kurýrem DPD
Již zítra pátek 28. 1. 2022
Osobní odběr
Již zítra pátek 28. 1. 2022

Pro každého. Bez rozdílu. Unisex parfémovaná voda Perris Monte Carlo Santal du Pacifuque se skvěle hodí jak pro ženy, tak pro muže a nechá naplno vyniknou vaši osobnost.

  • dřevitá vůně
  • kořenitá vůně
  • vůně vhodná pro každodenní nošení
  • unisex – pro muže i pro ženy

Složení

Složení
květinové tóny, santalové dřevo
Druh vůně
dřevitá

Parfémy značky Perris Monte Carlo vás zaujmou svojí rozmanitostí a nebývale podmanivým aroma, kterého je docíleno pečlivým výběrem těch nejvíce výjimečných a ušlechtilých surovin. V parfémech Perris Monte Carlo naleznete klasické i moderní tóny, stejně jako orientální akordy, které v sobě ukrývají kouzlo dálek. Parfémy Perris Monte Carlo jsou inspirované cestováním a poznáváním různých kultur, tradic a zajímavých surovin.

Monacká značka Perris Monte Carlo se na trhu s vůněmi objevila teprve nedávno, v roce 2012. Za tak krátkou chvíli si ovšem vydobyla zasloužené místo mezi těmi nejžádanějšími parfémy. Pro tuto značku jsou typické luxusní zlaté flakony, které jsou perfektním symbolem pravého luxusu. Každý parfém Perris Monte Carlo je velice exkluzivním kouskem, který vás dokáže zahalit do svého okouzlujícího závoje svůdnosti a elegance. Dopřejte si něco skutečně výjimečného! Vyzkoušejte některý z exkluzivních parfémů Perris Monte Carlo.