Perris Monte Carlo Patchouli Nosy Be parfémovaná voda unisex

Perris Monte Carlo Patchouli Nosy Be parfémovaná voda unisex
Perris Monte Carlo Patchouli Nosy Be parfémovaná voda unisex
100 ml

Kód: PMC0104 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Perris Monte Carlo Patchouli Nosy Be
Složení

Patchouli Nosy Be je dřevitá kořenitá vůně pro ženy a muže od monacké značky nikových (niche) parfémů Perris Monte Carlo. Tato značka představila světu naprosto prvotřídní kolekci moderních orientálních vůní, z nichž v sobě každá nese inspiraci z různorodých světových kultur a vyzařuje exkluzivitu, prestiž a specifickou eleganci. Parfémovaná voda Perris Monte Carlo Patchouli Nosy Be láká dokonale vyváženou kompozicí, vystavěnou kolem ústřední noty pačuli.

Kolekce parfémů Perris Monte Carlo se zrodila s cílem zaujmout šíří různorodých vytříbených vůní, vytvořených s použitím těch nejušlechtilejších materiálů pečlivě vyhledávaných po celém světě. Výsledkem vášnivého úsilí zástupců Perris Monte Carlo a zejména renomovaného návrháře parfémů Lucy Maffei je řada umně vypracovaných, dokonale vyvážených moderních orientálních vůní. Stejně jako všechny vůně Perris Monte Carlo i parfémovaná voda Patchouli Nosy Be je naprosto luxusní, elegantní a inspirativní.

Vonná kompozice Perris Monte Carlo Patchouli Nosy Be se v hlavě otevírá poutavým spojením akordů pačuli a růžového pepře. V neméně originálním srdci zavoní kakao a labdanum a základ sestává opět z pačuli, jejíž nasládlá a lehce temná vůně se prolíná celou kompozicí, a tónů vanilky a cedrového a santalového dřeva. Celkové aroma unikátně spojuje pačuli s balzámovými, dřevitými a hřejivě kořenitými aspekty a lehkými, vysoce poutavými doteky pryskyřičného labdana, hořkého kakaa a exotické vanilky. Parfémovaná voda Perris Monte Carlo Patchouli Nosy Be je hřejivá, ucelená a pozoruhodně trvalá. Luca Maffei vytvořil vysoce zdařilou interpretaci pačuli, která mistrovsky pracuje s komplexitou této exotické rostliny, a představil světu originálně a současně precizně vystavěnou vůni, na kterou nikdy nezapomenete.

Perris Monte Carlo Patchouli Nosy Be se hodí na denní i večerní nošení po celý rok, její hřejivá stránka však nejlépe vynikne v chladnějších měsících. Svému nositeli vždy spolehlivě dodá pocit výjimečnosti a luxusu a podtrhne jeho osobitou eleganci. Parfémovanou vodu Patchouli Nosy Be si oblíbí zejména ženy a muži, kteří mají rádi dřevité kořenité vůně, obzvláště pak ty s výraznou balzámovou stránkou a pačuli v hlavní roli. Vhodná je pak rozhodně také pro každého, kdo si rád dopřeje luxus nesmírně kvalitního parfému, vytvořeného na základě hluboké inspirace.

Naprosto výjimečné jsou u Perris Monte Carlo nejen vůně, ale také balení parfémů. Aby zdůraznili kvalitu a unikátnost použitých ingrediencí, rozhodli se zástupci značky vytvořit skutečně rafinované balení zdobené zlatem. I parfémovaná voda Patchouli Nosy Be tak nadchne elegantním, prestižním, výběrovým a současně moderním tmavým flakonem s atraktivními zlatavými ozdobnými prvky, provázeným dokonale sladěnou krabičkou. Vyzkoušejte parfémovanou vodu od luxusní monacké značky moderních orientálních vůní a zamilujte se do unikátní interpretace úchvatné pačuli.

Perris Monte Carlo Patchouli Nosy Be  -  originální, hřejivá a zdařile ucelená dřevitě-kořenitá óda na exotickou pačuli.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
růžový pepř, pačuli
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
labdanum, kakao
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pačuli, santalové dřevo, cedr, vanilka
Druh vůně
kořenitá, dřevitá

O značce Perris Monte Carlo

Parfémy značky Perris Monte Carlo vás zaujmou svojí rozmanitostí a nebývale podmanivým aroma, kterého je docíleno pečlivým výběrem těch nejvíce výjimečných a ušlechtilých surovin. V parfémech Perris Monte Carlo naleznete klasické i moderní tóny, stejně jako orientální akordy, které v sobě ukrývají kouzlo dálek. Parfémy Perris Monte Carlo jsou inspirované cestováním a poznáváním různých kultur, tradic a zajímavých surovin.

Monacká značka Perris Monte Carlo se na trhu s vůněmi objevila teprve nedávno, v roce 2012. Za tak krátkou chvíli si ovšem vydobyla zasloužené místo mezi těmi nejžádanějšími parfémy. Pro tuto značku jsou typické luxusní zlaté flakony, které jsou perfektním symbolem pravého luxusu. Každý parfém Perris Monte Carlo je velice exkluzivním kouskem, který vás dokáže zahalit do svého okouzlujícího závoje svůdnosti a elegance. Dopřejte si něco skutečně výjimečného! Vyzkoušejte některý z exkluzivních parfémů Perris Monte Carlo.

Recenze Perris Monte Carlo Patchouli Nosy Be