Přejít na hlavní obsah
Perris Monte Carlo Oud Imperial parfémovaná voda unisex
Perris Monte Carlo Oud Imperial parfémovaná voda unisex
Perris Monte Carlo Oud Imperial parfémovaná voda unisex
Hlava
jasmín, kmín
Srdce
kadidlo, pačuli, šafrán, agarové dřevo
Základ
santalové dřevo, cedr, vetiver, labdanum, indický palisandr
Druh vůněorientální, dřevitá

Vůně inspirovaná dřevem bohů 

Už jste někdy snili o tajemné exotické vůni, která vás vtáhne do nezkroceného pralesa jihoasijské džungle? Zažijte se svými smysly dobrodružství, které nabízí parfémovaná voda unisex Perris Monte Carlo Oud Imperial. Vydejte se na cestu za pokladem tajemných stromů. 

  • orientální vůně s dřevitým aroma
  • designový černozlatý flakon
  • přírůstek do kolekce Black

Složení vůně:
Vůně si získává vaši pozornost smyslným tónem jasmínu, který se prolíná s kořeněným aroma kmínu a hřejivé cisty. V srdcem prostupují temné tóny kadidla a zemité pačuli, které společně ladí s luxusním šafránem a jemně nasládlým papyrem.Tečku této vůni vytváří teplé aroma santalové dřeva, které se propojí do smyslné kompozice s dřevitými tóny cedru, břízy a přírodním oudem, doplněnou o sladké labdanum s dotekem zemitého vetiveru.

Příběh vůně: 
Oud Imperial je to putování za tajemstvím vzniku a síly přírody. Inspirace tímto jedinečným parfémem pramení z příběhu starého jako samotná země. Vypráví o stromech aquilaria, které vyčnívají z mlhy, jako strážci tajemství v džungli. Tyto stromy, obklopené legendami a mýty, produkují agarové dřevo, známé pod jmény jako Gaharu, Jinko, Aloe nebo prostě jen Oud. Příběh této vůně je spojen s odvahou překonávat překážky a objevovat krásu v těch nejneočekávanějších místech.

Perris Monte CarloOud Imperial parfémovaná voda unisex

1×
100 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: PMC0095

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.