Perris Monte Carlo Oud Imperial parfémovaná voda unisex

Perris Monte Carlo Oud Imperial parfémovaná voda unisex
Perris Monte Carlo Oud Imperial parfémovaná voda unisex
Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.
Poškozený obal
100 ml
3 168

Kód: PMC00211 | Více než 5 ks skladem

Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.

1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Perris Monte Carlo Oud Imperial
Složení

Oud Imperial je orientální dřevitá vůně pro ženy a muže od monacké značky nikových (niche) parfémů Perris Monte Carlo. Tato značka představila světu naprosto prvotřídní kolekci moderních orientálních vůní, z nichž v sobě každá nese inspiraci z různorodých světových kultur a vyzařuje exkluzivitu, prestiž a specifickou eleganci. Parfémovaná voda Perris Monte Carlo Oud Imperial láká dokonale vyváženou kompozicí, vystavěnou kolem ústředních akordů dřeva oud a dalších vzácných dřev.

Kolekce parfémů Perris Monte Carlo se zrodila s cílem zaujmout šíří různorodých vytříbených vůní, vytvořených s použitím těch nejušlechtilejších materiálů pečlivě vyhledávaných po celém světě. Výsledkem vášnivého úsilí zástupců Perris Monte Carlo a zejména renomovaného návrháře parfémů Lucy Maffei je řada umně vypracovaných, dokonale vyvážených moderních orientálních vůní. Stejně jako všechny vůně Perris Monte Carlo i parfémovaná voda Oud Imperial je naprosto luxusní, elegantní a inspirativní.

Jedna z ústředních komponent parfémované vody Perris Monte Carlo Oud Imperial, vzácné dřevo stromu aquilárie, nazývané orlí dřevo, agarové dřevo, oud, aoud či (v arabštině) oudh, je úchvatná surovina s pryskyřičnatým aroma, nejdražší dřevo na světě, které se po staletí využívá pro výrobu kadidla a (zejména arabských) parfémů. Tato skutečně královská ingredience, označovaná někdy také jako „tekuté zlato“ nebo „dřevo bohů“, se v kompozici Oud Imperial mocně pojí s dalšími dřevitými, balzámovými a hřejivě kořenitými akordy.

Vonná kompozice Perris Monte Carlo Oud Imperial se v originální hlavě otevírá akordy jasmínu a kmínu. V srdci zavoní kadidlo, pačuli, šafrán a samozřejmě dřevo oud. Základ sestává z tónů labdana, vetiveru, santalového a cedrového dřeva a dřeva stromu dalbergie (zvaného také africký eben či blackwood). Celkové aroma spojuje dominantní dřevité akordy, mezi kterými výrazně vystupuje dřevo oud, s balzámovými a hřejivě kořenitými stránkami a poutavými zemitými a kouřovými aspekty. Parfémovaná voda Perris Monte Carlo Oud Imperial se vyznačuje silným a vůdčím charakterem, ve vývoji se zajímavým způsobem postupně lehce zjemňuje, aby v závěru nabídla poutavou kořenitost. Luca Maffei vytvořil vysoce zdařilou, ucelenou a výraznou orientálně dřevitou vůni.

Perris Monte Carlo Oud Imperial se hodí na denní i večerní nošení po celý rok, její hřejivá stránka však nejlépe vynikne v chladnějších měsících. Svému nositeli vždy spolehlivě dodá pocit výjimečnosti a luxusu s atraktivním exotickým dotekem a podtrhne jeho osobitou eleganci a charakter. Parfémovanou vodu Oud Imperial si oblíbí zejména ženy a muži, kteří mají rádi moderně pojaté orientální vůně, obzvláště pak ty dřevité, kterým dominuje úchvatné agarové dřevo. Vhodná je pak rozhodně také pro každého, kdo si rád dopřeje luxus nesmírně kvalitního parfému, vytvořeného na základě hluboké inspirace.

Naprosto výjimečné jsou u Perris Monte Carlo nejen vůně, ale také balení parfémů. Aby zdůraznili kvalitu a unikátnost použitých ingrediencí, rozhodli se zástupci značky vytvořit skutečně rafinované balení zdobené zlatem. I parfémovaná voda Oud Imperial tak nadchne elegantním, prestižním, výběrovým a současně moderním tmavým flakonem s atraktivními zlatavými ozdobnými prvky, provázeným dokonale sladěnou krabičkou. Vyzkoušejte parfémovanou vodu od luxusní monacké značky moderních orientálních vůní a zamilujte se do vysoce zdařilé interpretace dřeva oud s mocným charakterem.

Perris Monte Carlo Oud Imperial  -  výrazná, charakterní a dokonale vyvážená óda na úchvatné dřevo oud.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kmín, jasmín
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
šafrán, pačuli, agarové dřevo, kadidlo
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, labdanum, vetiver, cedr, indický palisandr
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Perris Monte Carlo

Parfémy značky Perris Monte Carlo vás zaujmou svojí rozmanitostí a nebývale podmanivým aroma, kterého je docíleno pečlivým výběrem těch nejvíce výjimečných a ušlechtilých surovin. V parfémech Perris Monte Carlo naleznete klasické i moderní tóny, stejně jako orientální akordy, které v sobě ukrývají kouzlo dálek. Parfémy Perris Monte Carlo jsou inspirované cestováním a poznáváním různých kultur, tradic a zajímavých surovin.

Monacká značka Perris Monte Carlo se na trhu s vůněmi objevila teprve nedávno, v roce 2012. Za tak krátkou chvíli si ovšem vydobyla zasloužené místo mezi těmi nejžádanějšími parfémy. Pro tuto značku jsou typické luxusní zlaté flakony, které jsou perfektním symbolem pravého luxusu. Každý parfém Perris Monte Carlo je velice exkluzivním kouskem, který vás dokáže zahalit do svého okouzlujícího závoje svůdnosti a elegance. Dopřejte si něco skutečně výjimečného! Vyzkoušejte některý z exkluzivních parfémů Perris Monte Carlo.

Recenze Perris Monte Carlo Oud Imperial