Přejít na hlavní obsah
Perris Monte Carlo Ambre Gris parfémovaná voda unisex
Perris Monte Carlo Ambre Gris parfémovaná voda unisex
Perris Monte Carlo Ambre Gris parfémovaná voda unisex
Hlava
absinth
Srdce
růže
Základ
santalové dřevo, cedr, ambra, kumarin, vanilka, labdanum, pižmo
Druh vůněorientální

Ambre Gris je orientální vůně pro ženy a muže od monacké značky nikových (niche) parfémů Perris Monte Carlo. Tato značka představila světu naprosto prvotřídní kolekci moderních orientálních vůní, z nichž v sobě každá nese inspiraci z různorodých světových kultur a vyzařuje exkluzivitu, prestiž a specifickou eleganci. Parfémovaná voda Perris Monte Carlo Ambre Gris láká dokonale vyváženou kompozicí, vystavěnou kolem ústředního ambrového akordu.

Kolekce parfémů Perris Monte Carlo se zrodila s cílem zaujmout šíří různorodých vytříbených vůní, vytvořených s použitím těch nejušlechtilejších materiálů pečlivě vyhledávaných po celém světě. Výsledkem vášnivého úsilí zástupců Perris Monte Carlo a zejména renomovaného návrháře parfémů Lucy Maffei je řada umně vypracovaných, dokonale vyvážených moderních orientálních vůní. Stejně jako všechny vůně Perris Monte Carlo i parfémovaná voda Ambre Gris je naprosto luxusní, elegantní a inspirativní.

Vonná kompozice Perris Monte Carlo Ambre Gris se v hlavě otevírá originálním akordem pelyňku (artemisia). V květinovém srdci zavoní růže a pelargonie a bohatý nápaditý základ sestává z tónů santalového a cedrového dřeva, kumarinu, vanilky, labdana, pižma a samozřejmě ambry. Celkové aroma originálně a luxusně spojuje dominantní ambrovou stránku s balzámovými, dřevitými a pudrovitými aspekty a atraktivním dotekem pižma. Parfémovaná voda Perris Monte Carlo Ambre Gris je hřejivá, s dokonalou rovnováhou nasládlých, slaných a pryskyřičných not a velmi sofistikovaným vytříbeným závěrem. Luca Maffei vytvořil vysoce zdařilou, skutečně nádhernou ambrovou vůni.

Perris Monte Carlo Ambre Gris se hodí na denní i večerní nošení po celý rok, hřejivá stránka této dlouhotrvající vůně ovšem nejlépe vynikne v chladnějších měsících. Svému nositeli vždy spolehlivě dodá pocit výjimečnosti a luxusu s atraktivním exotickým dotekem a podtrhne jeho osobitou eleganci. Parfémovanou vodu Ambre Gris si oblíbí zejména ženy a muži, kteří mají rádi moderně pojaté orientální vůně, obzvláště pak ty ambrové. Vhodná je pak rozhodně také pro každého, kdo si rád dopřeje luxus nesmírně kvalitního parfému, vytvořeného na základě hluboké inspirace.

Naprosto výjimečné jsou u Perris Monte Carlo nejen vůně, ale také balení parfémů. Aby zdůraznili kvalitu a unikátnost použitých ingrediencí, rozhodli se zástupci značky vytvořit skutečně rafinované balení zdobené zlatem. I parfémovaná voda Ambre Gris tak nadchne elegantním, prestižním, výběrovým a současně moderním zlatavým flakonem, provázeným dokonale sladěnou krabičkou. Vyzkoušejte parfémovanou vodu od luxusní monacké značky moderních orientálních vůní a zamilujte se do jedné z nejzdařilejších „ambrovek“ vůbec.

Perris Monte Carlo Ambre Gris  -  hřejivá, elegantní, nápaditá a dokonale vyvážená ambrová vůně.

Perris Monte CarloAmbre Gris parfémovaná voda unisex

100 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: PMC0093