Perris Monte Carlo Ambre Gris parfémovaná voda unisex

Perris Monte Carlo Ambre Gris parfémovaná voda unisex
Perris Monte Carlo Ambre Gris parfémovaná voda unisex
100 ml
3 520

Kód: PMC0093 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 11. 4. 2021

Popis Perris Monte Carlo Ambre Gris
Složení

Ambre Gris je orientální vůně pro ženy a muže od monacké značky nikových (niche) parfémů Perris Monte Carlo. Tato značka představila světu naprosto prvotřídní kolekci moderních orientálních vůní, z nichž v sobě každá nese inspiraci z různorodých světových kultur a vyzařuje exkluzivitu, prestiž a specifickou eleganci. Parfémovaná voda Perris Monte Carlo Ambre Gris láká dokonale vyváženou kompozicí, vystavěnou kolem ústředního ambrového akordu.

Kolekce parfémů Perris Monte Carlo se zrodila s cílem zaujmout šíří různorodých vytříbených vůní, vytvořených s použitím těch nejušlechtilejších materiálů pečlivě vyhledávaných po celém světě. Výsledkem vášnivého úsilí zástupců Perris Monte Carlo a zejména renomovaného návrháře parfémů Lucy Maffei je řada umně vypracovaných, dokonale vyvážených moderních orientálních vůní. Stejně jako všechny vůně Perris Monte Carlo i parfémovaná voda Ambre Gris je naprosto luxusní, elegantní a inspirativní.

Vonná kompozice Perris Monte Carlo Ambre Gris se v hlavě otevírá originálním akordem pelyňku (artemisia). V květinovém srdci zavoní růže a pelargonie a bohatý nápaditý základ sestává z tónů santalového a cedrového dřeva, kumarinu, vanilky, labdana, pižma a samozřejmě ambry. Celkové aroma originálně a luxusně spojuje dominantní ambrovou stránku s balzámovými, dřevitými a pudrovitými aspekty a atraktivním dotekem pižma. Parfémovaná voda Perris Monte Carlo Ambre Gris je hřejivá, s dokonalou rovnováhou nasládlých, slaných a pryskyřičných not a velmi sofistikovaným vytříbeným závěrem. Luca Maffei vytvořil vysoce zdařilou, skutečně nádhernou ambrovou vůni.

Perris Monte Carlo Ambre Gris se hodí na denní i večerní nošení po celý rok, hřejivá stránka této dlouhotrvající vůně ovšem nejlépe vynikne v chladnějších měsících. Svému nositeli vždy spolehlivě dodá pocit výjimečnosti a luxusu s atraktivním exotickým dotekem a podtrhne jeho osobitou eleganci. Parfémovanou vodu Ambre Gris si oblíbí zejména ženy a muži, kteří mají rádi moderně pojaté orientální vůně, obzvláště pak ty ambrové. Vhodná je pak rozhodně také pro každého, kdo si rád dopřeje luxus nesmírně kvalitního parfému, vytvořeného na základě hluboké inspirace.

Naprosto výjimečné jsou u Perris Monte Carlo nejen vůně, ale také balení parfémů. Aby zdůraznili kvalitu a unikátnost použitých ingrediencí, rozhodli se zástupci značky vytvořit skutečně rafinované balení zdobené zlatem. I parfémovaná voda Ambre Gris tak nadchne elegantním, prestižním, výběrovým a současně moderním zlatavým flakonem, provázeným dokonale sladěnou krabičkou. Vyzkoušejte parfémovanou vodu od luxusní monacké značky moderních orientálních vůní a zamilujte se do jedné z nejzdařilejších „ambrovek“ vůbec.

Perris Monte Carlo Ambre Gris  -  hřejivá, elegantní, nápaditá a dokonale vyvážená ambrová vůně.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
absinth
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, pižmo, cedr, vanilka, kumarin, ambra, labdanum
Druh vůně
orientální

O značce Perris Monte Carlo

Parfémy značky Perris Monte Carlo vás zaujmou svojí rozmanitostí a nebývale podmanivým aroma, kterého je docíleno pečlivým výběrem těch nejvíce výjimečných a ušlechtilých surovin. V parfémech Perris Monte Carlo naleznete klasické i moderní tóny, stejně jako orientální akordy, které v sobě ukrývají kouzlo dálek. Parfémy Perris Monte Carlo jsou inspirované cestováním a poznáváním různých kultur, tradic a zajímavých surovin.

Monacká značka Perris Monte Carlo se na trhu s vůněmi objevila teprve nedávno, v roce 2012. Za tak krátkou chvíli si ovšem vydobyla zasloužené místo mezi těmi nejžádanějšími parfémy. Pro tuto značku jsou typické luxusní zlaté flakony, které jsou perfektním symbolem pravého luxusu. Každý parfém Perris Monte Carlo je velice exkluzivním kouskem, který vás dokáže zahalit do svého okouzlujícího závoje svůdnosti a elegance. Dopřejte si něco skutečně výjimečného! Vyzkoušejte některý z exkluzivních parfémů Perris Monte Carlo.

Recenze Perris Monte Carlo Ambre Gris