Perricone MD No Makeup Mascarařasenka pro prodloužení a zvětšení objemu řas

8×
Perricone MD No Makeup Mascara řasenka pro prodloužení a zvětšení objemu řas
Perricone MD No Makeup Mascara řasenka pro prodloužení a zvětšení objemu řas
Doprava zdarma
8 g
799

Kód: PCN00710 | Skladem
1
Dárek pro vás
Nakupte alespoň 2 produkty značky Perricone MD a můžete se těšit na hodnotnou řasenku No Makeup Mascara.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
U Vás kurýrem PPL
středa 1. 4. 2020

Popis produktu Perricone MD No Makeup Mascara
Vlastnosti

Okouzlete své okolí uhrančivým pohledem. Řasenka Perricone MD No Makeup Mascara s klinicky ověřenými účinky vaše řasy nadzdvihne, úžasně prodlouží a dodá jim viditelný objem. Díky svému složení navíc při každé aplikaci řasy vyživuje, posiluje a celkově zlepšuje jejich vzhled.

Řasenka Perricone MD je vybavena revolučním kartáčkem se dvěma typy štětinek. Na jedné straně najdete krátké gumové hroty a na druhé hřebínek s jemnými zuby. Dosáhnete tak vždy velmi přesné aplikace bez nežádoucího slepení řas. Odstín řasenky je navíc velmi univerzální, a bude tak ladit opravdu ke každé barvě očí.

Vlastnosti:

  • prokazatelně nadzdvihuje a prodlužuje řasy
  • zanechává řasy viditelně objemnější
  • vyživuje, posiluje řasy a zlepšuje jejich celkový vzhled
  • s unikátním kartáčkem s dvojím typem štětin
  • univerzální odstín
  • bez parfemace

Jak aplikovat:
Nejprve použijte stranu kartáčku s krátkými gumovými štětinami, díky kterým řasám dodáte tloušťku a objem. Pročešte řasy od kořínků až po konečky. Poté použijte druhou stranu kartáčku, která řasy prodlouží, oddělí a nadefinuje. Před nanesením další vrstvy nechte řasenku zcela zaschnout.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
prodlužující, pro objem
Efekt
zvětšující

O značce Perricone MD

Receptury bohaté na živiny a antioxidanty, které jsou našemu tělu přirozené. Právě díky nim, můžete od kosmetiky Perricone MD čekat opravdu dramatické výsledky. Nejde přitom o to, problémy zakrývat, ale dlouhodobě pleti prospět.

V Perricone MD věří v důležitost spojení krásy zvenku i zevnitř, a právě tento holistický přístup se prolíná v celé filozofii značky. Jak říká sám zakladatel Dr. Perricone, nezbytné je pečovat nejen o pleť, ale o své tělo celkově, protože se obě tyto cesty vzájemně velmi ovlivňují. Na Notinu pak najdete vše potřebné od Perricone MD právě pro krásu vnější, tedy pro vaši pleť.

Toužíte po luxusní péči, která pleť perfektně vyživí, nezatíží, a navíc dokáže odstranit nevítané příznaky stárnutí? Řada Perricone MD Cold Plasma si poradí nejen s jemnými linkami a vráskami, ale pomůže vám sjednotit i barevný tón pleti. Trápí vás naopak příliš mastná pleť s rozšířenými póry? Pak byste na své cestě za dokonalou pletí určitě neměli minout intenzivní tonikum pro minimalizaci pórů Perricone MD. Tento malý zázrak si totiž okamžitě zamilujte.

Recenze Perricone MD No Makeup Mascara