Penhaligon's Lily of the Valley

koupelový přípravek pro ženy 200 ml

Penhaligon's Lily of the Valley koupelový přípravek pro ženy 200 ml
koupelový přípravek pro ženy 200 ml

Kód: PEH0241 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Penhaligon's Lily of the Valley
koupelový přípravek pro ženy 200 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Penhaligon's Lily of the Valley

Koupelový přípravek Penhaligon's Lily of the Valley vytvoří z vaší každodenní rutiny luxusní zážitek. Vaše pokožka bude po koupeli sametově hebká a provoněná svůdnými tóny, které podpoří intenzitu vůně ze stejné kolekce.

O značce Penhaligon's

Penhaligon’s je britská značka luxusních niche parfémů, která vznikla v roce 1870 a nese jméno svého zakladatele Williama Penhaligona. Tento Angličan, jemuž nechyběla kreativita ani nadšení pro nové věci, využil charakteristické pompéznosti své doby. Jeho prvním dílem byla Hammam Bouquet – vůně inspirovaná tureckými lázněmi a jejich atmosférou.

Dnes v portfoliu značky Penhaligon’s naleznete řadu osobitých dámských i pánských vůní, které jsou inspirované jedinečnými situacemi, nevšedními místy a magickými okamžiky. Nejprodávanější z nich – Blenheim Bouquet – byla v roce 1902 zhotovena na žádost vévody z Marlborough v Blenheim Palace. Charakteristické jsou pro Penhaligon’s také tradiční originální flakony, tvořené stále dle původního návrhu zakladatele – čiré sklo, zátka a na hrdle výrazná mašle.

Od svých počátků v dekadentní viktoriánské éře až do dnešních dní vznikají pod značkou Penhaligon’s niche parfémy pro ty nejnáročnější zákazníky, parfémy, které vypráví příběhy a čerpají inspiraci z nečekaného.

Recenze Penhaligon's Lily of the Valley

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!