Penhaligon's Lavandulakrém na ruce pro ženy

Penhaligon's Lavandula krém na ruce pro ženy 300 ml
Penhaligon's Lavandula krém na ruce pro ženy 300 ml
krém na ruce pro ženy 300 ml

Kód: PEH0412 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Penhaligon's Lavandula

Luxusní krém na ruce Penhaligon's Lavandula úžasně doplní vůni ze stejné kolekce. Díky obsahu výživných látek budou vaše ruce sametově hebké a hydratované.

O značce Penhaligon's

Penhaligon’s je britská značka luxusních niche parfémů, která vznikla v roce 1870 a nese jméno svého zakladatele Williama Penhaligona. Tento Angličan, jemuž nechyběla kreativita ani nadšení pro nové věci, využil charakteristické pompéznosti své doby. Jeho prvním dílem byla Hammam Bouquet – vůně inspirovaná tureckými lázněmi a jejich atmosférou.

Dnes v portfoliu značky Penhaligon’s naleznete řadu osobitých dámských i pánských vůní, které jsou inspirované jedinečnými situacemi, nevšedními místy a magickými okamžiky. Nejprodávanější z nich – Blenheim Bouquet – byla v roce 1902 zhotovena na žádost vévody z Marlborough v Blenheim Palace. Charakteristické jsou pro Penhaligon’s také tradiční originální flakony, tvořené stále dle původního návrhu zakladatele – čiré sklo, zátka a na hrdle výrazná mašle.

Od svých počátků v dekadentní viktoriánské éře až do dnešních dní vznikají pod značkou Penhaligon’s niche parfémy pro ty nejnáročnější zákazníky, parfémy, které vypráví příběhy a čerpají inspiraci z nečekaného.

Recenze Penhaligon's Lavandula