Penhaligon's Endymion

krém na holení pro muže 150 ml

Penhaligon's Endymion krém na holení pro muže 150 ml
Penhaligon's Endymion krém na holení pro muže 150 ml
krém na holení pro muže 150 ml

Kód: PEH0222 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Penhaligon's Endymion
krém na holení pro muže 150 ml

Popis parfému Penhaligon's Endymion

Pánský krém na holení Penhaligon's Endymion dokonale doplní vůni ze stejné řady. Pleť krásně zjemní a umožní tak velmi precizní oholení. Díky své příjemné vůni přetvoří váš každodenní rituál v nezapomenutelný zážitek.

O značce Penhaligon's

Penhaligon’s je britská značka luxusních niche parfémů, která vznikla v roce 1870 a nese jméno svého zakladatele Williama Penhaligona. Tento Angličan, jemuž nechyběla kreativita ani nadšení pro nové věci, využil charakteristické pompéznosti své doby. Jeho prvním dílem byla Hammam Bouquet – vůně inspirovaná tureckými lázněmi a jejich atmosférou.

Dnes v portfoliu značky Penhaligon’s naleznete řadu osobitých dámských i pánských vůní, které jsou inspirované jedinečnými situacemi, nevšedními místy a magickými okamžiky. Nejprodávanější z nich – Blenheim Bouquet – byla v roce 1902 zhotovena na žádost vévody z Marlborough v Blenheim Palace. Charakteristické jsou pro Penhaligon’s také tradiční originální flakony, tvořené stále dle původního návrhu zakladatele – čiré sklo, zátka a na hrdle výrazná mašle.

Od svých počátků v dekadentní viktoriánské éře až do dnešních dní vznikají pod značkou Penhaligon’s niche parfémy pro ty nejnáročnější zákazníky, parfémy, které vypráví příběhy a čerpají inspiraci z nečekaného.

Recenze Penhaligon's Endymion

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!