Pedro Pérez Super Soft zubní kartáček

 • Pedro Pérez Super Soft zubní kartáček
   více

  Varianty Pedro Pérez Super Soft

  • Pedro Pérez Super Soft zubní kartáček  zubní kartáček 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.


   Kód: PED0011

  Nahoru

  Popis kosmetiky Pedro Pérez Super Soft

  Recenze

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Kartáček Pedro Pérez je zkonstruován v souladu s posledními trendy a potřebami v oblasti dentální hygieny. Malá kompaktní hlava umožňuje snadnou manipulaci v ústní dutině a efektivní čištění. Vlákna DuPont™ Tynex® USA s rovným zástřihem jsou po osazení kartáčku zabrušována v několika cyklech tak, aby se eliminovalo jakékoliv poškození zubní skloviny. Toto jsou fakta, proč jsou kartáčky Pedro Pérez v nabídce mnoha zubních a hygienistických ordinací.

  Účinky:

  • snadná manipulace v ústní dutině
  • efektivní čištění
  • eliminace poškození zubní skloviny

  Nahoru

  O značce Pedro Pérez

  Unikátní zubní kartáčky Pedro Pérez vyčistí vaše zuby opravdu precizně i šetrně zároveň! Kartáčky Pedro Pérez jsou výjimečné svými speciálně zabroušenými vlákny DuPont™ Tynex®, jejichž tvar eliminuje poškození zubní skloviny. Malá kompaktní hlava kartáčku umožňuje snadnou manipulaci v ústní dutině a důkladné čištění zubů. Ergonomii i vzhled kartáčku navrhnul český designér Jan Čapek. Zubní kartáčky Pedro Pérez jsou zhotovené z kvalitních materiálů, pohodlně se drží v ruce a vypadají velmi moderně. Výroba kartáčků probíhá zcela v České republice. Zubní kartáčky Pedro Pérez splňují nejnáročnější požadavky a jsou doporučovány i zubními lékaři a dentálními hygienisty.

  Nahoru

  Recenze Pedro Pérez Super Soft

  Co si o Pedro Pérez Super Soft myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Recenze *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "


  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​