Captain FawcettHawkins & BrimbleBe-Viro Men´s OnlyGolden BeardsZew

Vše co potřebujete pro vaše vousy

Starejte se o své o vousy s láskou a vyzkoušejte kvalitní kosmetiku na vousy z nabídky notino.cz! Plnovousy jsou opět v módě a dobře zastřižený pěstěný plnovous je vizitkou každého pořádného muže, tak směle do toho.

 

Péče o vousy zahrnuje mytí, zastřihování, výživu, kartáčování i finální úpravu tvaru. Pro dokonalou očistu vašeho plnovousu od prachu a dalších nečistot vám nabízíme tuhá mýdla i speciální šampony na vousy.

Po mytí si vousy zaslouží pořádnou dávku výživy, ke které souží balzámy a oleje na vousy. Vousy po nich budou krásně měkké a hydratované.

Správnou délku vašich vousů si udržíte s elektrickým zastřihovačem vousů. A pro úpravu jejich tvaru použijte kartáč a vosk na vousy.

Pro skutečné fajnšmekry pak nabízíme speciální kosmetické sady na vousy, které se skvěle hodí i jako dárek pro každého správného vousáče.

Vyberte si z naší široké nabídky péče o plnovous od renomovaných značek DANDY, Zew, The Bluebeards Revenge, Captain Fawcett a mnoha dalších! U nás najdete jen kvalitní přípravky na vousy.

celý text skrýt text

Řazeno od nejprodávanějších Podle značky A-Z Podle ceny