Péče o oční okolí

Péče o oční okolí
Oční séra
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Masky na oči
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Máte vybráno
  • Synchroline

Vyzrajte na oční vrásky i kruhy pod očima

Správná péče o oční okolí může dramaticky omladit váš vzhled. Oční krémy, gely nebo masky si poradí s celou řadou problémů s očním okolím – od vrásek kolem očí přes kruhy pod očima až po povislá oční víčka.

Jak na péči o oční okolí

  • Prevence je základ. Zaměřte se na správné odličování a čištění pleti.
  • Na první vrásky kolem očí a každodenní péči jsou ideální oční krémy, gely a oleje.
  • Jako extra výživu si dopřejte jednou za čas masku na oči či polštářky pod oči.
  • Na otoky kolem očí, hlubší vrásky a tmavé kruhy pod očima zvolte silného bojovníka v podobě očního séra.

Oční krémy proti vráskám

První vrásky přichází zhruba ve třiceti letech. Pokud cílíte na jejich redukci, vybírejte oční krémy proti vráskám s obsahem aktivních peptidů, které stimulují produkci kolagenu.

Pokud chcete z péče o oční okolí vytěžit maximum, zaměřte na noční oční krémy retinolem, resveratrolem a kyselinou hyaluronovou.

Na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují oční krémy s vitamínem C a K, které vaše oči opět rozzáří.

Oční sérum

Séra na oční okolí jsou podobná jako séra na pleť. Jejich složení je koncentrovanější, takže přináší lepší výsledky než krém na oči. Složení je šetrné, takže se nemusíte bát podráždění. Vybrat si můžete sérum na kruhy pod očima, proti vráskám pod očima i na otoky kolem očí. Pro co nejlepší výsledek používejte oční sérum v kombinaci s očním krémem pro zralou pleť.

Maska na oči

Chcete pro oční okolí udělat něco extra a dodat mu více výživy a hydratace? Dopřejte si masku na oči. Nabídne vám výraznější a viditelnější účinek. Krémová oční maska je perfektní na vrásky kolem očí. Hydrogelové polštářky pod oči si dobře poradí s otoky a pytli pod očima.

Chcete zatočit s kruhy pod očima napořád? Víme, jak na to! Přečtěte si článek Jak se zbavit kruhů pod očima.

Na notino.cz najdete pro oční okolí ty nejkvalitnější pomocníky. Vyzkoušejte hydratační oční krémy na suché oční okolí, krémy na vypnutí očních víček, krémy na kruhy pod očima, oční séra proti vráskám a mnoho dalších produktů za skvělé ceny!