Pearl Drops Everyday White bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

6×
Pearl Drops Everyday White bělicí zubní pasta pro citlivé zuby
Pearl Drops Everyday White bělicí zubní pasta pro citlivé zuby
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
69

Ušetříte 10%
62
50 ml
Kód: PDR0500 | Skladem
1
U Vás poštou
pondělí 2. 8. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 1. 8. 2021

Popis Pearl Drops Everyday White
Vlastnosti

Popis:
Bělicí zubní pasta pro citlivé zuby Pearl Drops Everyday White šetrně čistí zuby od zubního plaku, zbytků jídel i nechtěného zabarvení od jídla a pití. Pasta je uložena do zajímavé trojúhelníkové tuby, která může stát samostatně. Pomáhá odstraňovat zubní kámen a perfektně zuby bělí. Dopřejte si každodenní péči o dutinu ústní, která rozzáří váš úsměv!

Účinky:

  • šetrně čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel
  • odstraňuje zubní kámen
  • perfektně zuby bělí
  • pomáhá předcházet zubnímu kazu
  • osvěžuje ústa i dech

Jak aplikovat:
Nanášejte na zubní kartáček a jemně zuby čistěte nejméně 2x denně alespoň po dobu 2 minut. Nepoužívejte pastu pro děti mladší 7 let.

Vlastnosti

Účinek
bělení

O značce Pearl Drops

Značka Pearl Drops dobře ví, že zářivě bílý úsměv dokáže významně zvýšit sebevědomí. Svou pozornost proto zaměřuje na produkty ústí péče, které jsou navrženy pro dokonalé čištění a bělení zubů.

Díky odborným znalostem a za použití špičkových technologií vyvíjí značka Pearl Drops produkty, které vám pomůžou získat nadčasově krásný úsměv, který září! Přípravky jsou šetrné k zubní sklovině a dokáží odstranit nežádoucí tmavé skvrny na zubech, jsou tedy vhodné i pro kuřáky.

Produkty ústní péče Pearl Drops nejen viditelně bělí zuby, ale také o váš chrup skvěle pečují. Můžete si být tedy jisti, že váš úsměv bude dokonalý každý den!

Recenze Pearl Drops Everyday White5