PayotSuprême Jeunesse Cou & Décolleté vyhlazující a zpevňující péče na dekolt a poprsí

9×
Payot Suprême Jeunesse Cou & Décolleté vyhlazující a zpevňující péče na dekolt a poprsí
Payot Suprême Jeunesse Cou & Décolleté vyhlazující a zpevňující péče na dekolt a poprsí
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 989

Ušetříte 30%
50 ml
1 389

Kód: PAY00956 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Aktivní látky
kyselina hyaluronová, vitamin C

Napsali jsme o Payot Suprême Jeunesse Cou & Décolleté
Články

O značce Payot

Staňte se aktivními tvůrkyněmi své krásy. Přidejte se k ženám, kterým značka Payot už 100 let pomáhá při každodenních kosmetických rituálech, jež proměňuje ve výjimečný zážitek. Myslí při tom na ženy v jakékoliv etapě života a odráží potřeby rozličných typů pleti. Za jejím úspěchem tak stojí hlavně autentičnost a důvěra.

Payot vychází ze zkušeností a péče profesionálních kosmetiček, která v domácím prostředí pokračuje právě prostřednictví kosmetických přípravků. Payot kosmetika je založena na nejnovějších vědeckých výzkumech, inovačním složení, ale i na tom, jak ji smyslově vnímáme. Proto má pleťová péče Payot vyladěné také vůně, barvy či textury. Charakteristické zaoblené nádobky jsou pak inspirovány ženskými křivkami.

Abyste i vy napomohli své pleti ke kráse, vyzkoušejte například chronoaktivní krém Payot z kolekce Blue Techni Liss, který pleť perfektně ochrání před vnějšími agresivními vlivy. Řada My Payot je pak zaměřena hlavně na rozjasnění pleti a pokud potřebujete vyrovnat její barevný tón, vsaďte na Payot CC krém.

Recenze Payot Suprême Jeunesse Cou & Décolleté9