PayotRituel Corps Déodorant Neutral deodorant roll-on

Payot Rituel Corps Déodorant Neutral deodorant roll-on
Payot Rituel Corps Déodorant Neutral deodorant roll-on
Doprava zdarma
Nové
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
458

Ušetříte 29%
75 ml
322

Kód: PAY01113 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Payot Rituel Corps Déodorant Neutral
Vlastnosti

Deodorant Payot Rituel Corps Déodorant Neutral účinně bojuje proti nepříjemnému zápachu a dodá vám dlouhodobě pocit komfortu a svěžesti.

Vlastnosti:

  • chrání před nepříjemným zápachem
  • dodává svěžest
  • poskytuje dlouhotrvající ochranu

Jak používat:
Aplikujte na čistou a suchou pokožku podpaží.

Důležitá upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí.
Celý text

Vlastnosti

Druh balení
roll-on
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Payot

Staňte se aktivními tvůrkyněmi své krásy. Přidejte se k ženám, kterým značka Payot už 100 let pomáhá při každodenních kosmetických rituálech, jež proměňuje ve výjimečný zážitek. Myslí při tom na ženy v jakékoliv etapě života a odráží potřeby rozličných typů pleti. Za jejím úspěchem tak stojí hlavně autentičnost a důvěra.

Payot vychází ze zkušeností a péče profesionálních kosmetiček, která v domácím prostředí pokračuje právě prostřednictví kosmetických přípravků. Payot kosmetika je založena na nejnovějších vědeckých výzkumech, inovačním složení, ale i na tom, jak ji smyslově vnímáme. Proto má pleťová péče Payot vyladěné také vůně, barvy či textury. Charakteristické zaoblené nádobky jsou pak inspirovány ženskými křivkami.

Abyste i vy napomohli své pleti ke kráse, vyzkoušejte například chronoaktivní krém Payot z kolekce Blue Techni Liss, který pleť perfektně ochrání před vnějšími agresivními vlivy. Řada My Payot je pak zaměřena hlavně na rozjasnění pleti a pokud potřebujete vyrovnat její barevný tón, vsaďte na Payot CC krém.

Recenze Payot Rituel Corps Déodorant Neutral