Skip to main content

PayotBody Élixir Brume Sublimante Élixir samoopalovací mlha

2×
Payot Body Élixir Brume Sublimante Élixir samoopalovací mlha
Payot Body Élixir Brume Sublimante Élixir samoopalovací mlha
125 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: PAY00680

Přípravek vám pomůže rychle a snadno docílit nádherného odstínu opálení jako od moře.

Vlastnosti:

  • dodá pokožce zdravý, sluncem políbený vzhled
  • sjednocuje barevný tón pokožky
  • hydratuje a vyživuje

Jak používat:
Před použitím protřepejte. Postupujte dle přiloženého návodu. Po aplikaci si důkladně umyjte ruce.

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

Staňte se aktivními tvůrkyněmi své krásy. Přidejte se k ženám, kterým značka Payot už 100 let pomáhá při každodenních kosmetických rituálech, jež proměňuje ve výjimečný zážitek. Myslí při tom na ženy v jakékoliv etapě života a odráží potřeby rozličných typů pleti. Za jejím úspěchem tak stojí hlavně autentičnost a důvěra.

Payot vychází ze zkušeností a péče profesionálních kosmetiček, která v domácím prostředí pokračuje právě prostřednictví kosmetických přípravků. Payot kosmetika je založena na nejnovějších vědeckých výzkumech, inovačním složení, ale i na tom, jak ji smyslově vnímáme. Proto má pleťová péče Payot vyladěné také vůně, barvy či textury. Charakteristické zaoblené nádobky jsou pak inspirovány ženskými křivkami.

Abyste i vy napomohli své pleti ke kráse, vyzkoušejte například chronoaktivní krém Payot z kolekce Blue Techni Liss, který pleť perfektně ochrání před vnějšími agresivními vlivy. Řada My Payot je pak zaměřena hlavně na rozjasnění pleti a pokud potřebujete vyrovnat její barevný tón, vsaďte na Payot CC krém.