Přejít na hlavní obsah

TOP 10 Payot

1. MORNING MASKS

Objevte ranní masky PAYOT, které budou ráno zachraňovat vaši pleť a dopřejí vám 15minutový zkrášlující rituál, o jakém jste snila! Každá maska má jedinečnou funkci: 5 beauty řešení pro hydrataci, čištění, osvěžení, výživu a pozvednutí pleti. Ranní masky se nanášejí ráno místo séra a před použitím denního krému.

2. CRÈME N°2 CC CREAM SPF 50+

Tento multifunkční zklidňující a korekční CC krém s UV ochranou je skutečnou zbraní proti zarudlé pleti. Jeho tónované složení maskuje začervenání, zklidňující účinek ho zmírňuje a sluneční ochrana s faktorem SPF 50+ brání jeho dalšímu vzniku.

3. HYDRA 24+ CRÈME GLACÉE

Denní zvlhčující a vyplňující péče, ideální pro normální až suchou pleť. Tento hedvábný, bohatý a saténově jemný krém se příjemně rozpustí na pleti, zaručí 24hodinovou hydrataci a okamžitý, dlouhotrvající pocit komfortu.

4. HYDRA 24+ ESSENCE

Hydratační primer jako první krok vaší kosmetické péče zvlhčí, vyhladí a vyplní vaši pleť ještě před aplikací séra a pleťového krému. Tento přípravek je lehký jako pleťové mléko a má hydratační účinky jako voda, takže jeho textura zajistí vaší pleti okamžité osvěžení.

5. LAIT HYDRATANT 24H

Toto 24hodinové hydratační mléko má nemastnou krémovou texturu, která zaručuje nepřetržitou hydrataci. Pomáhá pleti udržovat přirozenou hladinu vlhkosti, čímž zajistí pocit jemnosti a komfortu.

6. PÂTE GRISE GELÉE NETTOYANTE

Čisticí gel Pâte Grise Gelée Nettoyante využívá technologii rozpustných mikrokuliček, které na vlhké pleti vytvoří jemnou bílou pěnu a šetrně pleť vyčistí. Vaše pleť bude opět zářit čistotou a její textura bude o poznání jemnější.

7. MY PAYOT JOUR

Hydratační denní krém My Payot Jour je ideální denní péčí pro rozzáření pleti po ránu. Jde o první krok ve vaší zkrášlující rutině, který projasní vaši tvář a zaručí dokonalou hydrataci po celý den. Ovocně svěží, s tající texturou je tento krém doslova potěšením a vy můžete říct sbohem povadlé a unavené pleti! Složení My Payot Jour je nabité superovocem, okamžitě stimuluje cirkulaci krve, pomáhá vyrovnat barevný tón pleti a projasňuje ji.

8. LOTION TONIQUE RÉVEIL

Toto rozjasňující a zdokonalující pleťové mléko s výtažky z malin dočistí pleť po odlíčení make-upu, revitalizuje ji a odhalí její skrytou záři. Jde o chladivý produkt na bázi vody, který neobsahuje alkohol a vaši pleť zanechá čistou, jemnou a projasněnou. Beauty tip: Aplikujte mléko Lotion Tonique Reveil po každém kontaktu pleti s vodou. Odstraníte tím zbytky tvrdé vody a zajistíte si krásnější pleť.

9. BLUE TECHNI LIS REGARD

Oční péče Blue Techni Liss Regard má vyhlazující účinky a chrání citlivou pleť očního okolí před vlivem modrého světla. Tato péče je určena všem, kteří tráví dny před monitorem počítače a často mhouří oči, čímž podporují tvorbu mimických vrásek. Produkt Blue Techni Liss Regard vrásky i jemné linky snadno vyhladí.

10. PÂTE GRISE L’ORIGINALE

Pâte Grise L’Originale je už téměř 70 let dokonalou pleťovou péčí, která dokáže malé pupínky přivést do „zralého“ stádia. Zatímco spíte, tajné složení tohoto produktu od Dr Payot předávané z generace na generaci urychluje zrání menších podkožních pupínků, až je zcela odstraní!