Paul Mitchell FirmStylelak na vlasy silné zpevnění

Paul Mitchell FirmStyle lak na vlasy silné zpevnění
Paul Mitchell FirmStyle lak na vlasy silné zpevnění
300 ml

Kód: PLM2073 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Paul Mitchell FirmStyle
Vlastnosti

Lak na vlasy Paul Mitchell FirmStyle zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy.

Vlastnosti:

  • důkladně fixuje všechny typy vlasů a účesů
  • dodává vlasům okamžitý objem
  • silná fixace
  • dodává vlasům vitalitu a lesk

Jak používat:
Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 30 cm. Pro dosažení maximálního objemu nastříkejte přímo ke kořínkům. Před použitím důkladně protřepejte.

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Konzistence
sprej
Účinek
fixace, zpevnění

O značce Paul Mitchell

Značku profesionální vlasové kosmetiky Paul Mitchell® založili v roce 1980 dva přátelé – John Paul DeJoria a Paul Mitchell. Všechny jejich přípravky jsou vyrobené na přírodní bázi a obsahují účinné látky jako tea tree, divoký zázvor či marulový olej. Značka se aktivně zapojuje do ekologických kampaní za ochranu životního prostředí, a dokonce se jako první kosmetická firma postavila proti testování na zvířatech.

Paul Mitchell® má ve svém portfoliu kompletní řady pečujících a stylingových přípravků pro různé typy vlasů. Výrobky této značky využívají kadeřnická studia po celém světě, benefity této vlasové péče však můžete otestovat i vy v pohodlí domova. Vyzkoušejte legendární vlasovou kosmetiku Paul Mitchell® a přesvědčte se, že i vaše vlasy mohou být krásné, lesklé, hebké a zdravé nejen na pohled.

Recenze Paul Mitchell FirmStyle